Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 14 Апр 2019 04:08

Императора написа:
vod по-късно като го качи.

GG

Изрод си, Груби. Изрод. :)

Ако някой го интересува/вълнува това да му направя анализ на играта, готов съм.
Накратко: Имах точно две малки грешки, една средна и една голяма.
Груби също се понасра малко тук-таме, като например с глупавата загуба на героя си, но като цяло - outplayed, outclassed, gg!

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 14 Апр 2019 07:10

бтв само искам да изтъкна нещо като коментар/наблюдение върху един факт, който ВИНАГИ се е отнасял за тази игра, може би с изключение на един много ранен период от историята ѝ, когато все още не се бяха обособили силни/слаби региони и всичко беше горе-долу наравно.

А именно това че сцената/играчите в Северна Америка като цяло са ШИТ в сравнение с тези в Европа и Азия. Казвам "КАТО ЦЯЛО".

Ето ви просто един пример:
Това е ранглистата на сървъра US East (aka Azeroth), който е считан за доста по-силен и солиден от US West сървъра.

На 12то място ще видите играч с името SADIST-ANANIST с доста солиден winrate от около 75%.

Същият този играч играе и в Northrend, всъщност това му е основния сървър, тъй като явно е руснак.

Е... срещал съм го поне 3-4 пъти, още докато бях unranked нуб и катерех ледъра и безпощадно съм го пребивал. :D
Дори пазя скрийншот от една игра с доста специално послание от него към мен:

Image

Та, да. Всичко което искам да изтъкна е просто колко ЗЛЕ е Ю-Ес сцената и нейните играчи в сравнение с европейската такава, щом такъв играч ТАМ е топ 20 ледър, а тук си го пребивам за закуска. :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 17 Апр 2019 02:47

оф, пак ме пусна срещу ToD и пак ме преби. В един момент бях невероятно близо да му убия архимага, което щеше да ми донесе огромно преимущество, но се омотах в пръстите като детенце :x :x :x

в крайна сметка резултата между него и мен е 2-1. :D

бруталното е че точно в предната игра го пусна срещу Груби, докато и двамата стриймваха. :D
Груби победи, въпреки че днес му е off-race деня, в който играе Human -- HUesday.

Профил

Аватар
Публикувано на: 18 Апр 2019 00:24

АБЕ ДЕБА МАМА МУ ДЕБА ВЕЕЕ :x :x :x

пусна ме срещу груби в деня, в който играе Найт Елф и загубих 100% спечелена игра по доста тъп начин.
Но и трябва да му се признае, че игра доста добре, копелето и направи на 101% необходимите му неща, за да се върне обратно в играта и да си я спечели напълно заслужено. Евала! :D

Особено горд съм с това, че хората в чата ми възклицаваха с неща от сорта на "amazing harass by UD" (можеше и да е по-добър бтв, осрах един момент там...), "epic game for sure!!", "youtube it!!", "Pitlord new meta!!!" (аз играх PL 2nd) и т.н.
+ че Grubby накрая именува риплея с бележката "really cool ghoul trick cancel AOW" или нещо от тоя сорт... :D

по-късно ще линкна видеото да видите за какво става дума. Много ме е яд, деба, ама и яка игра стана!! :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 18 Апр 2019 04:50

^ ЦЪК.

GG.

Когато Груби си затваря устата и не казва почти нищо по време на цялата игра, значи знаеш че играе сериозно и че играта е наистина напечена. Както беше и за мен.

Точно две-три малки грешки от моя страна, един доста значителен пропуск, както и един UBER CLUTCH POG PLAY от страна на Груби бяха достатъчни, за да му спечелят играта, въпреки че имах превес. :)

GGGGGGGGGG !!!

P.S. Иронично, още в следващата игра го пусна срещу FpXy (сърбин, top 5 elf Europe), който би, отново, в епична игра, и срещу когото ме пусна и мен няколко игри по-късно и направихме ОТНОВО доста епична игра, в която... паднах.

Като цяло доста епична нощ за всички участници! :D

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com