Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Заглавие: Re: Pokémon – General thread
Публикувано на: 04 Май 2019 16:30

^ Разбира се, целия този пост имаше за цел единствено да постави някакви основи, да очертае някакви рамки за дискусия. Самият той не заема страна и/или определеност. Просто посочва и определя, не агитира и пропагандира. :D

Spoiler for :
Мненията и дискусиите са добре дошли! ;]

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Публикувано на: 04 Май 2019 19:28

Мишо Шамшала дава лекция по история и гео-политика: https://www.youtube.com/watch?v=EJpR6FeOrm8

как стигнахме до тук... :shock:

Профил

Аватар
Публикувано на: 04 Май 2019 19:39

The Arrow написа:

$ $ $

Профил

Аватар
Публикувано на: 06 Май 2019 04:39

Императора написа:
дълъг пост за Израел

Императора написа:
^ Разбира се, целия този пост имаше за цел единствено да постави някакви основи, да очертае някакви рамки за дискусия. Самият той не заема страна и/или определеност. Просто посочва и определя, не агитира и пропагандира. :D

Ахъм... относно разменянето на стотици ракети между Израел и Газа...

Не бях аз, кълна се! :roll:

Профил

Аватар
Публикувано на: 07 Май 2019 02:16

Застиването в Силата, което усещам в момента е просто неизмеримо. Смазващо. Непосредствено. Неизбегваемо.

Spoiler for :
Image

:lol: :lol: :lol:

Профил

Публикувано на: 07 Май 2019 13:33

Ето защо SEOто е важна професия: https://www.cnbc.com/2019/05/03/joe-bid ... oNQwsXnISQ :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 08 Май 2019 02:42

Императора написа:
Оказва се че в избомбването на църкви и хотели в Шри Ланка са пострадали, всъщност ЗАГИНАЛИ три от четирите деца на Anders Holch Povlsen, най-богатия датчанин.

Сега тука има един доста интересен детайл, слушайте внимателно...

Ден след инцидента с Нотр Дам, в /pol/ цъфна тема на някакъв луд, който твърдеше че в цялата работа има датска връзка поради скорошен скандал свързан с пране на пари от страна на Danske bank (най-голямата банка в Дания и една от най-големите в Северна Европа), който съответната институция в ЕС е поверила на Френските разследващи органи, чието действие обаче е било постоянно препречвано от управата на банката.

Та, този УЖ луд твърдеше че зад цялото това нещо с Нотр Дам стояла датска ръка, като един вид послание "много си врете носа където не ви е работа. Спрете, иначе вижте какво става!"

Всички го нарекоха ненормалник и че отива твърде далеч с конспиративното си мислене дори и за /pol/, но какво взе че се случи сега?
В уж слочаената Шри Ланка са избомбени уж слочаени църкви и хотели, в които уж слочаено са пребивавали децата на най-богатия датчанин.

ъ-ъ-ъ....

Слочаенос? Не мисла. :?

Вече го казах преди няколко месеца -- сега след като Военните години поприключиха, Пачката отново почна да надига глава.
А когато Пачката ръмжи, тежко и горко на всякаква човечност --- едни просто стават по-равни от останалите, и когато Те влязат в конфликт, човешкия живот в Техните ръце става просто една разменна монета за игричките Им. :[

Повдигнаха обвинения срещу шефа на Danske Bank за пране на пари

ааххахаха уплашиха се датчаните обаче. Френските служби не си поплюват, трябва да им се признае. :D

Vive le France! 8) 8) 8)

Профил

Аватар
Публикувано на: 08 Май 2019 12:08

The Arrow написа:
Мишо Шамшала дава лекция по история и гео-политика: https://www.youtube.com/watch?v=EJpR6FeOrm8

Сред нещата които казва, породени от някаква необяснима злоба към България и българите, има и някои доста правилни и хубави неща :D

Профил

Публикувано на: 08 Май 2019 13:07

vanmx написа:
The Arrow написа:

Сред нещата които казва, породени от някаква необяснима злоба към България и българите, има и някои доста правилни и хубави неща :D

И кое по-точно ?

Профил

Аватар
Публикувано на: 08 Май 2019 22:30

The Arrow написа:
vanmx написа:

И кое по-точно ?

Отговора на въпроса ти се съдържа в самото изказване на vanmx:
Казал е неща породени от злоба към българия и българите. Следователно в тези неща е имало доста правилни и хубави такива.
Едното следва от другото, те са взаимносвързани. :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 09 Май 2019 07:16

Деянията на Брентън Тарант родиха доста подражатели, имитатори и като цяло застъпници.
Вижте:

Spoiler for :
Image

Image

Image

Image

Мне, това не са фейк снимки. Дечицата искрено се радват и изразяват подкрепа. :)

По-важното е в случая да изтъкна нещо, което казах покрай случая Новичок от миналата година, по-специално втория такъв със злощастните случайни минувачи:

Императора написа:
Der Meister написа:
остава основната неизвестна, а именно, аджеба как се появило това шишенце на общественото място.

Обяснения може да има бол, и това да ги търсим вече не е наша работа.
Моята лична теория: Всеки знаков случай, който успее да причини шок и потрес в обществото, ражда много имитатори, които я от любопитство, я от възхищение, я от желание да подражат, или каквито там други мотиви могат да имат, копират деянието.
Не е нужно да си криминолог, за да знаеш това, виждало се е достатъчно пъти по филмите и в реалния живот. :)

Та, някой човечец разполагащ с прекалено много ресурс и време, и нездравословна впечатлителност и любопитство, си е самоделкал Новичок. :arrow:

Просто лична теория, разбира се.

Същото става и сега. Same shit, different day. :arrow:

Правете си изводите за човечеството и се насочете към това или как да го избягвате, или как да го управлявате най-добре, за да спечелите от него. :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 09 Май 2019 12:03

Императора написа:
The Arrow написа:
vanmx написа:

И кое по-точно ?

Отговора на въпроса ти се съдържа в самото изказване на vanmx:
Казал е неща породени от злоба към българия и българите. Следователно в тези неща е имало доста правилни и хубави такива.
Едното следва от другото, те са взаимносвързани. :D

Всъщност исках да кажа че сред шитовете които дрънка, някои неща са истина. Тия дни прегледах канало му по-обстойно и всъщност май шитовете са повече :D .

Примерно и аз не се кефя на някакви такива крайни наци/комунистически булшитове, пропагандата че сме наследници на роби, величаенето на Русия и която и да е тоталитарна страна и нейните диктатори и хората олигофрени дето ги възхваляват и т.н

Както и да е, не ми се влиза сега в поредния PCM политически/филосовски спор :D

Профил

Аватар
В момента играе: League of Legends
Публикувано на: 11 Май 2019 00:09

Малко със закъснение, но все пак евала на младежа:

Image

Профил ICQ

Аватар
Публикувано на: 11 Май 2019 06:32

^ изрод. :x :x :x

бтв във връзка с посещението на Папата чух че един от съветите му към политиците ни бил да приемем повече мигранти.

Независимо от това дали го казва Папата или някой друг, аз съм съгласен, поради простата причина, че както казах по-рано, наскоро бях свидетел на случай, в който дете е плод на инцест между брат и сестра, които дори не са цигани.
Когато братя почват да ебат сестрите си, тогава знаеш че тряа малко свежа кръв отвън. Иначе се израждаме. :arrow:

Така че браво на Папата че ни казва нещата точно такива каквито са. :D
Да видим сега дали и българчо го има в себе си да се превъзпита малко и да влезе в правия път, макар че ме съмнява...

Профил

Аватар
Публикувано на: 12 Май 2019 02:10

E да ти имам "свежата кръв". :D :D :D

Иначе Папата е отявлен културен марксит повече отколкото християнин това е ясно. Вместо да се по притесни малко, че хиляди църкви (повечето католически) във Франция и цяла Европа биват вандализирани всеки ден от същите тези дето ни съветва да ги приемаме и че в родните държави на същите тези (където впрочем е лоното на християнството) християните биват подлагани на преследване, той дума не обелва. Но иначе за емигранти, климатични промени, неравенство и прочее булшитове е на първа линия. :live:

Профил ICQ

Публикувано на: 12 Май 2019 20:01

https://www.youtube.com/watch?v=41gmyPIKt90

Много интересен лайвстрийм с Цветан Василев. Направо се чудя как съм го пропуснал.

Профил

Аватар
Публикувано на: 15 Май 2019 13:00

Във връзка със скорошния ми пост за "подсилването на Израел", в който давах примери за събития, които побутват Израел напред на международната политическа арена, справка:

Императора написа:
BUFF-ВАНЕТО НА ИЗРАЕЛ

Малко материали, чиито дори само заглавия са достатъчни:
САЩ с безпрецедентен ход: Обявяват Революционната гвардия на Иран за терористична организация
"Сладко-горчивият" подарък на Путин за Нетаняху

Още скорошни събития с такава насоченост:
- Признаването от страна на САЩ на окупираните от Израел Сирийски Голански възвишения като законна територия на Израел.
- Преместването на Щатското посолство в Йерусалим
- всичко това

Сега се сетих и за още едно, което е доста значимо, а именно "спечелването" на международното полит... искам да кажа музикално състезание Евровизия 2018 именно от Израел.
Слочаеонс? :roll: :roll: :roll:
Не мисла. :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 15 Май 2019 15:45

Най-голямото бъффане за Израел е, че Доналд Тръмп стана президент на САЩ. Той е огромен приятел на Бенямин Нетаняхо, за разлика от Обама с когото двамата се ненавиждаха. Доналд Тръмп правилно гледа на Израел като на крепост на цивилизацията сред море от диваци в Близкия Изток и на общия юдео-християнски произход на западната цивилизация. Следователно той оказва сериозна подкрепа на Израел сред знаковите събития бяха местенето на посолството на САЩ в Йерусалим - практическо признаване на града за столица на Израел, признаване на анексията на Голанските възвишения, отмяна на споразумението с Иран и др.

Image

Профил ICQ

Публикувано на: 15 Май 2019 23:01

Какво мислите от възможността за военен конфликт/война с Иран? Аз лично, силно се надявам това да са просто реторики в стил "знайш ли кой съм аз" и нещата да са поутихнали след няколко седмици/месеца.

Профил

Аватар
Публикувано на: 15 Май 2019 23:42

Искрено се надявам да не стане. За момента Тръмп се очертава като първият президент от Роналд Рейгън насам който не е започнал нова война. Стратегията да пази и увеличава силите на САЩ за да респектира противниците си, но да не се въвлича в изтощителни конфликти, до сега работеше. Имаше страхове, че може да удари Северна Корея преди време, но това доведе до преговори и напредък. В момента заплахата е срещу Иран и дано се вразумят. Всъщност до колкото разбирам Иранците заплашват да нападнат силите на САЩ в района, което е смешно, но да видим.

Другата потенциално гореща точка е Венецуела. Там също се надявам Тръмп да се въздържи от военна намеса, както се говори, че може да стане.

Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com