Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 19 Фев 2019 14:43

та... някой? :?

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 22 Фев 2019 07:59

iskam_keri_russell написа:
достатъчно за тия подсъщества.

---

Нещо като предупреждение:

Ето на какво те подлагат в Америка, когато те споходи това да участваш в сериал, който съвсем без да иска и не-по-план засяга съвременни политически въпроси и събития прекалеееено точно, и в който персонажа, който въплътяваш извършва чудовищни злини и престъпления спрямо граждани на същата страна, в която пребиваваш...

Нещо като изгнание, наказание и унижение заради нещо, което дори не е твоя вина, че така са ти написали героя.

Тъпи американци... Не могат да осъзнаят, че госпожа Кери Ръсел е просто една актриса, която просто си изпълнява ролята, и я отъждествяват с героинята, която играе, заради което най-вероятно е била преследвана, тормозена и заплашвана! :( :( :(

Което е и наложило да я скрият от простолюдието временно...

Жалка работа... Малко като случая с актьора на Джофри от Гейм ъф Троунс, който беше толкова намразен, че се принуди да се откаже от актьорството след като приключи със сериала... :doh:

И, да, осъзнавам че съм свръхзащитаващ и може би ненужно много ангажиращ се в момента, но така е като съм ВЛЮБЕН в Кери Ръсел! :D

Да, признавам си го! :D
Пу за мен, че аз пръв ѝ подарявам коронка от маргаритки и я гушвам и целувам по бузите!!! :D :D :D

p.s. Кур за беър грилс!!! Долу ръцете, животно!!! :x :x :x

Написаха акт на Беър Грилс, защото оцелявал в Рила

Посягането на Императрицата, дори само обиждането ѝ, се наказва.

Профил

Аватар
Публикувано на: 22 Фев 2019 17:08

43-годишен се престори на чистач и задигна техника за над 100 000 лева

Почвам да се чудя дали всички тези откачени уж "чистачки" на които съм се натъквал всъщност не са били само преструващи се на "чистачки" бандитки под прикритие. :lol: :lol: :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 25 Фев 2019 22:12

добре, моля ви обяснете сега какъв е тоя скандал...
Три денонощия от последния ми пост, и нито Гипо, нито Омежито, нито Деник са се появили да ми обяснят как нищо не разбирам... :lol: :lol: :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 01 Мар 2019 20:50

Няма по-убити и заспали софиянци от тези в Лозенец.

Онзи ден имах работа по улица Крум Попов -- улица, която дори самият аз знам, въпреки че не съм от квартала, най-малкото защото е улицата с 4-то РПУ -- но която този път не можах да намеря, тъй като ми се наложи да вляза в квартала от непозната досега за мен посока.

Срещнах поне 10-ина души по вътрешните улички, които изпитваха трудности първо да възприемат въпросите ми за накъде трябва да вървя, а после и при указването на упътване.

Лозенчани, моля спрете наркотиците и не се разхождайте прекалено близко до американското посолство, тъй като от там явно ви изпращат радиовълни, с които ви промиват мозъците. :(

...и това е само една история...

Профил

Аватар
Публикувано на: 02 Мар 2019 02:25

https://news.bg/comments/zheni-za-ubivane.html

Никак не съм трогнат от тази работа, момци. Дори напротив.
Мнението си за българската жена партньор/съжител съм го давал много пъти преди -- това е просто едно отвратително същество.

В нормалните страни е прието или и двамата партньори да си трошат главата с работа и да поделят грижата за дома и семейството, или мъжът да си троши главата за двамата, докато жената прави другото.

Само в БГ отношенията са устроени така че мъжът си троши главата за двама, а жената вкъщи само го чака и дебне да го кълне и хули.
Ем, не става така. :D

Много още мога да говоря по темата, но ме мързи, а е и излишно предвид тази достатъчно красноречива новина, която цъфна преди няколко дни, и как никой дори не се замисля върху факта че тя никак не намери покритие в големите медии.

Профил

Публикувано на: 02 Мар 2019 12:47

Аз пък с думи не мога да опиша погнусата и гневът си от всички тези случаи. Винаги съм бил против смъртното наказание като по-млад, но вече съм абсолютно твърдо за.

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 02 Мар 2019 16:42

Волтаж,

това, че майка ти те е накарала да намразиш жената като част от българското семейство, си е само твой проблем. Както и нейн, впрочем, щото син като теб надали я прави много щастлива.

Излез от гнусната си опърдяна стая и се опитай да се впишеш някак в обществото, щото се опасявам, че след време ще четем за теб по черните хроники. Като си спомня преди 10 години, че беше нормален и колко се сговняса като човешко същество оттогава, въобще няма да се изненадам, ако след още десет се впишеш и ти някъде по новините.

И аре тва последното мислех да го спестя, обаче всъщност няма, защото си заслужи малко риалити чек - на 30 години си, прав и здрав мъж в развета на силите си, а се влачиш като говно, искайки пари назаем, правейки се на големия професор по форумите - къде на отвратително безвкусен ташак, къде съвсем насериозно - вместо да си стегнеш гащите и да вземеш да вършиш някаква работа, вкарвайки в употреба това образование, за което семейството ти е трошило пари.

Та да те питам - кой точно си ти, смотаняк недъгав, да правиш такива коментари и обобщения под такава статия, независимо сериозно или не? Ако съдим за българския мъж по безгръбначно като теб, то горко им на жените. Простичката истина е, че не българската жена като съжител е проблемът - теб нито арменка, нито гъркиня, французойка, британка, норвежка, рускиня, виетнамка или нигерийка би те изтърпяла. :lol:
Чисто и просто не ставаш за нищо, затова и някакви групи хора са ти непрекъснато виновни. Жал ми е.

- Алминатора

Профил

Аватар
Публикувано на: 02 Мар 2019 17:38

Маце Борко написа:
Волтаж,

това, че майка ти те е накарала да намразиш жената като част от българското семейство, си е само твой проблем. Както и нейн, впрочем, щото син като теб надали я прави много щастлива.

Излез от гнусната си опърдяна стая и се опитай да се впишеш някак в обществото, щото се опасявам, че след време ще четем за теб по черните хроники. Като си спомня преди 10 години, че беше нормален и колко се сговняса като човешко същество оттогава, въобще няма да се изненадам, ако след още десет се впишеш и ти някъде по новините.

И аре тва последното мислех да го спестя, обаче всъщност няма, защото си заслужи малко риалити чек - на 30 години си, прав и здрав мъж в развета на силите си, а се влачиш като говно, искайки пари назаем, правейки се на големия професор по форумите - къде на отвратително безвкусен ташак, къде съвсем насериозно - вместо да си стегнеш гащите и да вземеш да вършиш някаква работа, вкарвайки в употреба това образование, за което семейството ти е трошило пари.

Та да те питам - кой точно си ти, смотаняк недъгав, да правиш такива коментари и обобщения под такава статия, независимо сериозно или не? Ако съдим за българския мъж по безгръбначно като теб, то горко им на жените. Простичката истина е, че не българската жена като съжител е проблемът - теб нито арменка, нито гъркиня, французойка, британка, норвежка, рускиня, виетнамка или нигерийка би те изтърпяла. :lol:
Чисто и просто не ставаш за нищо, затова и някакви групи хора са ти непрекъснато виновни. Жал ми е.

^

Профил

Аватар
Публикувано на: 02 Мар 2019 18:11

Волтажен, какво ти става бе, човек :?: Смятай, щом неадекватник като мен е шокиран от това, което написа горе. Нямаш ли поне малко емпатия и чувство за справедливост :? Съвсем сериозно, на моменти ме плашиш.

Считам написаното от Морко за нещо, над което си струва да се замислиш. И Аз се считам за асоциален и на моменти не съм склонен да съчувствам, но се усещам през по-голямата част от времето. Помисли дали не бъркаш някъде и се опитай да излезеш от това състояние, в което се намираш :!: Нито светът черно-бял, нито жените са лоши или добри :!: Просто определени хора, замъглени от наивността си, намират грешния човек и после го намразват, защото са били слепи, за да го осъзнят по-рано :arrow: Това оправдава ли насилието? :roll:

Опитай се да гледаш от по-широк кръгозор. Признай си недостатъците и грешките и светът ще е поне малко по-различен. :)

Sturm написа:
къв ханс бе...

Профил

Аватар
Публикувано на: 02 Мар 2019 22:10

Маце Борко написа:
Излез от гнусната си опърдяна стая и се опитай да се впишеш някак в обществото

Бих приел Исляма или Юдаизма, тъй като те отговарят по-точно на представите ми и очакванията ми за това какви трябва да са взаимоотношенията между хората. :D

Маце Борко написа:
щото се опасявам, че след време ще четем за теб по черните хроники.

Аз сам съм казвал че нямам против да навлека оранжевия комбинезон, ако срещу това съм имал шанса да забременя Императрицата. ;)

Маце Борко написа:
да вземеш да вършиш някаква работа...

Работи съм работил много и всякакви.
Както съм казвал преди -- работата в България е измама. Аз нямам против да бъда изселен някъде като Аляска или в някоя пустиня, например, стига там да има работа от която да има смисъл и реална печалба. :D

Маце Борко написа:
вкарвайки в употреба това образование, за което семейството ти е трошило пари.

Образованието ми беше безплатно, но благодаря за загрижеността. :lol: :lol: :lol:
бтв това сме го обсъждали и преди. ;)

Маце Борко написа:
Чисто и просто не ставаш за нищо, затова и някакви групи хора са ти непрекъснато виновни.

Ако визираш чистачките (например), защо просто не признаеш че съм ПРАВ, предвид тоновете новинарски материали, които съм представял, които подкрепят съжденията и наблюденията ми? :)

---

Маце Борко написа:
Та да те питам - кой точно си ти, смотаняк недъгав, да правиш такива коментари и обобщения под такава статия, независимо сериозно или не?...

Човек, който явно има доста повече опит в живота от теб, който никога не е мръдвал от именийцето си в Банкя, за да придобие представа от реалната обстановка в живота, в света, с хората, по работа и т.н. :D

Хвърлям ти топката обратно -- направи, моля, коментар върху кощунствения акт отразен в тази новина.

Аз написа:
Волтажен, какво ти става бе, човек :?: Смятай, щом неадекватник като мен е шокиран от това, което написа горе. Нямаш ли поне малко емпатия и чувство за справедливост :? Съвсем сериозно, на моменти ме плашиш.

Хвърлям ти топката обратно -- направи, моля, коментар върху кощунствения акт отразен в тази новина.

Иначе изводите които си правиш в останалата част на поста са грешни. Като типичен българин имаш доста лоша преценка за нещата. :P

Профил

Аватар
Публикувано на: 02 Мар 2019 23:45

Волтажен, не виждам смисъл да коментирам очевидното ти пристрастие и склонност за избирателно четене на информацията в медиите. Статистиката е ясна, но ти продължавай да четеш това, което ти изнася на теб :arrow:
Това за типичната българщина си признавам ме поразсмя за секунда :oops: Особено идвайки от нетипичен Българин, респект :!:

Sturm написа:
къв ханс бе...

Профил

Аватар
Публикувано на: 03 Мар 2019 01:06

Аз написа:
Статистиката е ясна, но ти продължавай да четеш това, което ти изнася на теб :arrow:

Има и друга статистика освен тази, която виждаш в новините, уикипедия или където и да било другаде в четима форма.
А именно тази, която произлиза от достатъчно взаимодействия с истински живи хора и ситуации. :D

Профил

Дидко Бандитко
Аватар
В момента играе: Dota 2 beta
Публикувано на: 03 Мар 2019 01:13

Волтаж, как се виждаш грубо след 5 години?

[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D

Профил

Аватар
В момента играе: League of Legends
Публикувано на: 03 Мар 2019 01:49

Маце Борко написа:
Волтаж,

Е, ако влагаше такава страст в коментарите си срещу Волтажа всеки път като напише про-руски пост цена нямаше да имаш :D

Профил ICQ

Аватар
Публикувано на: 03 Мар 2019 02:49

denik написа:
Волтаж, как се виждаш грубо след 5 години?

Ако съм имал шанса да направя дете на Кери Ръсел, честно казано не ме интересува.

Профил

Аватар
Публикувано на: 03 Мар 2019 03:20

По-вероятно е някой мъж да ти напълни корема на теб, отколкото жена да те допусне до себе си.

Профил

Аватар
Публикувано на: 03 Мар 2019 03:41

А твоята баба е чистачка. :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 03 Мар 2019 15:30

Спрете да се пънете в глупотевини, а ми сторете пачка

Демек, продавам си старите части на компа, някой иска ли?

i5-4690 quad-core - 120 лв без интелското охлаждане, 140 със
8GB Kit (2x4) Hyper X Genesis DDR3 1600 ( KHX1600C9D3X2K2/8GX) - 70 лв
8GB Hyper X Blue DDR3 1600 (KHX1600C10D3B1/8G) - 70 лв
750GB SATA3 Toshiba MQ01ABD075 HDD 2,5" 5400 RPM, 8mb cache - 30 лв

ЛС при интерес

Warbringer » 16:12 » написа:
и една малка таблетчица може да те прати на марс, синко

Профил

Аватар
Публикувано на: 03 Мар 2019 16:19

Какво видео имаш, че тая i5-ца го спъва?

- Алминатора

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com