Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Новата лайняна тема
Публикувано на: 18 Мар 2015 14:39

denik написа:
Беше ли дебела/тлъста?

Много завиждам на хората с бърз метаболизъм, които ядат като свине, а въобще (минимално) не им се отразява.

Няма какво да завиждаш, аз съм с такъв тип метаболизъм и ако можех да избирам, бих избрал да съм по як.

Щото сега трябва да ям много и да спазвам специални диети за да мога да поддържам тегло и минимална мускулна маса на 75 кг. А на моя ръст и 95 кг. биха били добре и нямаше да изглеждам дебел, ама сигурно тия 20 кила няма да мога да ги кача следващите 20 години, тъй че си оставам сравнително хилав, а ако не водех и активен начин на живот и не спортувах сигурно щях да съм от типа вейки дето са по 50 килца с мокри дрехи и приличат на анорексици...

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 18 Мар 2015 15:20

Аз преди с неистови мъки качих 10кг и успявам да ги поддържам с много хапване и фитнес. Но имам приятел, който по никакъв начин не може да качи килограми, при него е още по-тежко положението.

Профил

Публикувано на: 18 Мар 2015 18:01

Gipo написа:
Тъпнята в поста на волтажния няма да я коментирам, по-скоро се обръщам към Аз с идеята да му предложа да почне да се пораздвижва повечко :)

Взимам препоръката ти сериозно, дори не ми беше минавало през ума за подобни последствия :!:

Sturm написа:
къв ханс бе...

Профил

Аватар
Публикувано на: 18 Мар 2015 18:18

Gipo написа:
Тъпнята в поста на волтажния няма да я коментирам, по-скоро се обръщам към Аз с идеята да му предложа да почне да се пораздвижва повечко :)

коя тъпня, баце? Кажи ми точно коя тъпня? :lol:

поздравления, осра и тая тема

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Дидко Бандитко
Аватар
В момента играе: Dota 2 beta
Публикувано на: 18 Мар 2015 22:37

Ти няма да почнеш да сваляш само от здравословно ядене, но продължавайки да седиш на едно място. Едно е движението, колкото да не атрофираш, но ако търсиш сериозен ефект при отслабване, си е нужен бая труд,

Поне относно тези неща, съм склонен да вярвам безпрекословно на Гипо, защото има солидни знания в тази област и надали би осрал темата. (въпреки че хубав човек, но не мога да го разбера с тая зима и тоя сняг :? :oops: )

[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 18 Мар 2015 22:40

тва ми е ясно и никога не съм твърдял обратното

Профил

Аватар
В момента играе: С пъпа на баба ти
Публикувано на: 19 Мар 2015 00:52

е аотяги, акането е религия :wink:

Профил

Аватар
В момента играе: MoneyCrafta
Публикувано на: 19 Мар 2015 01:21

Акането е агония.

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.

Профил

Публикувано на: 19 Мар 2015 01:25

нелегален написа:

тя тая тема не е ли осрана по дифоут :D

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 19 Мар 2015 01:34

Кабумче, плс.

Акането не е религия, то е нейна абсолютна и непримирима противоположност.

Религията е мръсна и гнила поквара за човешкия разум, унищожител на връзката между човека и природното му начало. Пагубният ефект на религиозните догми върху процеса на опознаване на света са скъсали връзката на човечеството с истинското божество - природата в нейния земен и галактически порядък - за сметка на някакви клаустрофобични формалности в общуването между човека и симплифицираното чучело, наречено Бог. То от своя страна винаги се е проваляло в изпълнение на функцията си на олицетворение на всемирния ред и безкрайността, защото образът му се гради от хора, а техните способности по презумпция са крайни и като такива, никога няма да могат да обхванат това, което е по-голямо от тях.

В тоя смисъл лайното е символ на вечността и на кръговрата на живота. Един сере, друг после го яде. Изсирането е процес, който отваря човека за природата и по този начин го доближава до неговото истинско "божествено" начало. Срането е дълбок поклон към великия космически ред, докато ходенето на църква е просто облъчване с тъпотия, осъществявано от едни тъпи хора над други тъпи хора, в което отдаването на почит пред "Бог" се губи някъде сред хилядите тривиалности и формалности.

С други думи - срането като свещенодействие седи доста по-високо от ходенето на църква и почитането на някакви "богове". Докато посредством религията хората се избиват и чукат малки момченца в дупето, чрез срането се докосваме до всемира, Кабумче. Затова моля те повече да не говориш глупости.

- Алминатора

"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето

Профил

Аватар
Публикувано на: 19 Мар 2015 01:38

слушайте баца ви Морко и прегърнете езичничеството и природното начало като единственото спасение.

Профил

Аватар
Публикувано на: 19 Мар 2015 01:43

За да запазиш първичната си кал, трябва ясно да си дадеш сметка къде стои срането в живота ти.

Когато мисля за хора, запазили първичната кал у себе си и съответно доближаващи се до природното си начало, т.е. на езика на плебеите - до божествените си корени - се сещам винаги за Бичето. Бъдете като Бичето, мочмета.

https://www.youtube.com/watch?v=tYI6auKBMvU

- Алминатора

- кримсънчето

Профил

Аватар
Публикувано на: 19 Мар 2015 01:49

Пазете се от хора, които избягват да говорят за нормални физиологични процеси и смятат срането, оригването, пърденето за нещо неестествено.

Това са аморални извънземни с влечугоподобна страна, които живеят на синтетика и имат транзисторна платка вместо мозък.

Профил

Аватар
Публикувано на: 19 Мар 2015 09:02

нелегален написа:
Gipo написа:

коя тъпня, баце? Кажи ми точно коя тъпня? :lol:

Ето кое точно е тъпня:
Сами по себе си фирбите са полезни, но не са достатъчни за добро изхождане. Те са само 1/4 от формулата. Другите компоненти са - разнообразна полезна храна, много вода и правилни мазнини, които да те лубрикират (буквално). Въпросните полезни мазнини ги взимаш от неща като ядки (сурови) ,маслини (зехтин), смляно ленено семе... Пържената мазнина и сланините са съвсем друго и те не са добре за тялото. До тук ще кажеш, че постът ми не се различава много от написаното от теб, да, ама не съвсем.
Избрал си си сарми, което е меко казано нелеп източник на фибри, тъй като сармите са термично обработени и са загубили голяма част от свойствата си + наличието на ориз, който пък е чист въглехидрат и никак не е най-доброто за човек целящ изгаряне (е не е зле като хляба, но все пак). Сармите са обработени с мазнина, от лошата. Всички плодове и зеленчуци са източник на фибри, колкото по-разнообразно се храниш, толкова по-добре за здравето ти и за изхождането. Ако се храниш постоянно с един и същ източник на нещо, макар и полезно, тялото ти привиква към този източник и се пренасища. Бобът си го оцелил, той както и другите варива са много богати на какво ли не, включително на протеин, който пък е нещо супер. Но пак, не се ограничавай с боб, яж и леща, елда(гречка), грах, нахут...
Защо слънчогледовите и тиквените семки не са добро решение:
- термично обработени са
- имат сол, която надвишава дневните човешки нужди и изстисква водата от тялото
- и двата вида семки са изключително калорични, а почти никой не се задоволява с половин шепа дневно
1000 пъти по-добре е да си вземеш някакъв микс от сурови лешници, бадеми, кашу и тн. и разбира се да не прекалиш с тях. Трябва да си направиш някаква макс дневна доза, защото и при тях важи правилото - прекосиш ли границата, почват и да са в тежест на тялото.
Не пийте фрешове, а яжте плодовете цели, когато имате тази възможност. Най-полезните съставки(витамини, минерали, фибри) на цитрусите са в ципите и белите работи, които човек изхвърля, когато пие фреш.
В общи линии тиганът е враг на човека, скарата и фурната са му приятели :lol:
И - движете се бе, хора :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 19 Мар 2015 09:24

Ами, благодаря за лекцията. Качествен пост отвсякъде.

За сармите ясно - объркал съм се нещо.

За семките - ям ги сурови, това пропуснах да го отбележа. Всъщност всички ядки ги ям сурови.

Профил

Аватар
Публикувано на: 19 Мар 2015 09:56

Добре е, че ги ядеш сурови. Аз поне никога май не съм ял сурови семки.
Но ако ще наблягаш на тях, в никакъв случай не яж повече от половин шепа на ден. То това количество важи за всички ядки де, но като цяло повечето хора злоупотребяват предимно с количеството на семките и фъстъците.
Доста е дразнещо това, че в повечето случаи печените ядки са по-евтини от суровите, което е тотално нелогично, при положение, че са отделили повече време и ресурс да ги пекат. Ама понеже знаят, че по-здравословно мислещи хора купуват суровите ядки и айде, вземи тия 20-40% цена отгоре... :x

И за да съм по темата - вчера имах едно от тия сранета, при които около 6 пъти си мислех, че съм приключил и почвах отново да сера при вече почистен гъз.

Профил

Аватар
Публикувано на: 19 Мар 2015 10:01

Gipo написа:
И за да съм по темата - вчера имах едно от тия сранета, при което около 6 пъти си мислех, че съм приключил и почвах отново да сера при вече почистен гъз.

ахаха, ебаваш ли се? аз имах точно такова тая сутрин :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 19 Мар 2015 11:12

Не знам за влизането във форма - за това не ми дреме особено, но ако съветите на Гипо ще направят акането ми по-приятно, залавям се за работа.

- Алминатора

- кримсънчето

Профил

Аватар
Публикувано на: 19 Мар 2015 13:07

бтв, морко, оня ден един брат и по-малката му сестра българи се псуваха от съседни стаи в една тема в /pol/. Разменът на реплики доста наподобяваше ситуацията тук.

виноват ли си? :oops:

Профил

Аватар
Публикувано на: 19 Мар 2015 15:02

нелегален написа:
бтв, морко, оня ден един брат и по-малката му сестра българи се псуваха от съседни стаи в една тема в /pol/. Разменът на реплики доста наподобяваше ситуацията тук.

виноват ли си? :oops:

нелегален написа:
аз лично ако достигна някакъв момент, в който се усетя, че се интересувам от разни чужди работи като жалко архиварче и съм твърде голяма мишка, за да изкажа някакво свое мнение бих се самоубил.

Абе принципно смятам, че харесвам жени, ама като ми заговориш в тая тежко хомоеротична тоналност, бих те шлевнал с кур през лицето и тебе, да еба. Или тва, или просто имам някаква недиагностицирана форма на корпофилия.

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com