Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Заглавие: Re: Homeland
Публикувано на: 22 Окт 2012 16:07

Ми зле е. Starbuck дразни във 24, да, ама не колкото Freddie Prinze Jr.(fuck's sake). А развитието е толкова зле, финала е толкова зле..

Homeland сцепи както винаги, финала на тоя епизод можеше да си е направо финал на сезона.

Профил

Аватар
Публикувано на: 24 Окт 2012 01:55

Аз пък изведнъж малко се разочровах от тоя епизод. От една страна е хубаво, че действието се придвижва толкова бързо, но от друга страна просто не виждам как Броуди ще успее да се измъкне от ситуацията по някакъв реалистичен и недразнещ начин.

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Публикувано на: 25 Окт 2012 20:57

I az ne znam kak bi mogul da se razviva seriala po natatuk, prekaleno barzo stana vsi4ko. Aresta spored men shteshe da e mn po dobre primerno na predposledniq epizod na sezona i ve4e posledniq epizod da reshavat kakvo da go pravqt...no neshtata moje i da ne sa kakto izglejdat de
Offtopic: daite svqsten kirilizator, 4e dva pati instalirah flextype-a i sled reboot mi dava system recovery :x

Профил

Аватар
Публикувано на: 26 Окт 2012 04:14

в уиндоус си има кирилица, за какво ти е flextype

Профил

Публикувано на: 28 Окт 2012 22:01

Q si predstavete nashta da e glavniq terorist :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 29 Окт 2012 07:05

Епизода беше добър. С изключение на някой детайли беше ясно че така ще се развие историята, обаче джийзъс Danes и Lewis засрамват всичко друго откъм актьорска игра.

Профил

Публикувано на: 29 Окт 2012 20:26

mn dobur epizod naistina, nakraq malko ne razbrah za kvo beshe tva presledvane, ama porovih iz imdb i se setih 4e carrie kaza "maybe he will lose", kato natopqvat sina mu edin vid.

Профил

Аватар
Публикувано на: 30 Окт 2012 03:19

това с дъщерята на Броди беше доста глупаво.

Все едно гледам 24 със гениалните истории на Kim Bauer, само че тази тук е доста по-добра актриса.

Профил

Публикувано на: 01 Ное 2012 14:58

То част от сценаристите са работили върху 24, нормално да има прилики.

Профил

Аватар
Публикувано на: 06 Ное 2012 03:20

командоси бичез

Профил

Публикувано на: 06 Ное 2012 18:15

баси филма, не мога да дръпна епизода...
Цитат:
Error:writetodisk:access denied

:shock:
оправих го тва...определено става интересно, някви нови без досиета, блек оп командоси, сандъци с разузнаване, купона е на макс. :D
Интересно ми е дали кандидата ще изпрати сина си в затвора когато разбере, както стана с дъщерята на президентката от 24.

Профил

Аватар
Публикувано на: 07 Ное 2012 04:39

не ми пука за него особено, интересното е дали brody още е двоен агент и дали той беше причината да нападнат магазина in the first place

Профил

Публикувано на: 10 Ное 2012 19:34

малко съм разочарован от последните 2-3 епизода на 24, сякаш идеите им свършиха. тоя човек толко много направи за всички и го принудиха да бяга. :x

Профил

Аватар
Публикувано на: 11 Ное 2012 09:06

Идейте им свършиха през 5 сезон още, който и трябваше да е края на сериала. Не е истина колко е добър просто.

Профил

Аватар
Публикувано на: 12 Ное 2012 10:39

Спокоен епизод, по-скоро филър. Не беше зле. Имаше даже 2 момента които бяха смешни със музиканта и брата на Върджил.

Профил

Аватар
Публикувано на: 20 Ное 2012 19:47

А този накрая АН ли беше?

Профил

Публикувано на: 20 Ное 2012 20:04

Да. Самия епизод не беше зле, ама ПРЕКАЛЕНО бавно стават нещата в тоя сезон. И толкова ли не могат да проследят противников хеликоптер на собствена територия? И се надявам по-бързо да свърши сценария с дъщерята, че почва да ми писва. Искам да гледам конспирации,а не мрънкащи тийнове.

Профил

Аватар
Публикувано на: 23 Ное 2012 16:46

Тоя сериал има проблеми.. ама пак е най-доброто нещо за тая година. Breaking Bad дори нямаше пълен сезон, Boardwalk Empire е разочарование, The Walking Dead е добър ама няма място до наистина велики неща.

Не ми пречи историята с дъщерята, всъщност интересното е че тя е единствения персонаж със съвест и почтеност.. хората в интернет я мразят естествено.

Актьорската игра, диалозите и режисурата в Homeland са на нереално високо ниво и са по-добри от всичко друго.

Профил

Публикувано на: 24 Ное 2012 02:42

sean написа:
Тоя сериал има проблеми.. ама пак е най-доброто нещо за тая година. Breaking Bad дори нямаше пълен сезон, Boardwalk Empire е разочарование, The Walking Dead е добър ама няма място до наистина велики неща.

Не ми пречи историята с дъщерята, всъщност интересното е че тя е единствения персонаж със съвест и почтеност.. хората в интернет я мразят естествено.

Актьорската игра, диалозите и режисурата в Homeland са на нереално високо ниво и са по-добри от всичко друго.

Това не го бях забелязал, честно казано. Надявам се да имат някакви планове за нея, примерно с времето да осъзнае, че баща и е имал право, и да иска да се присъедини към плановете му. ще видим.

Профил

Аватар
Публикувано на: 26 Ное 2012 10:34

САЛИЕРИ Е КОМПОЗИТОР И ДВОЕН АГЕНТ

Защо другите трилъри не предлагат напрежение като това на Homeland. :(

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения