Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Ще бъде ли як Blizzcon 2019?

Разбира се, hail the Blizzard Overlords!    13%  13%  [ 1 ]
 Може би ще има няколко добри неща.    38%  38%  [ 3 ]
 По-скоро не.    0%  0%  [ 0 ]
 Загубил съм всякаква надежда за Blizzard :(    25%  25%  [ 2 ]
 Не ми пука.    13%  13%  [ 1 ]
 2012    13%  13%  [ 1 ]
Общо гласове : 8
Автор Съобщение

Аватар
Заглавие: Re: Blizzcon 2019
Публикувано на: 02 Ное 2019 16:45

А на теб ясно ли ти е, че Diablo 2 изглежда така:
Image
а не така:
Image
:?:

Профил

Цар
Аватар
Публикувано на: 02 Ное 2019 17:39

Само дето говорим за Диабло 4, а не Диабло 2 на 800х600 .

Профил Skype

Аватар
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Публикувано на: 02 Ное 2019 18:10

Може ли да спрем да се задълбочаваме в дреболии, които могат да се оправят след две минути бърникане в reshade? :lol:
Ще мине доста време преди играта да излезе и съм сигурен, че ще има визуални подобрения преди това да стане, подобно на... всички останали игри на Близард :lol:

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 02 Ное 2019 18:30

Валентин написа:

Пич, колкото и да ти е голяма точката, пак си в грешка. Цветовете не зависят от резолюцията. Diablo никога не е било сиво.

Иначе да, очевидно може да се мине с reshade, но ако трябва да се мине с reshade за да изглежда като диабло игра, значи някъде Blizzard са сбъркали.

Профил

Аватар
В момента играе: dota 3
Публикувано на: 02 Ное 2019 18:40

Помня че на д3 ползвах някакви шейдъри в началото да го направят по тъмно и с повече контраст, които вършеха доста добра работа, така че си мисля че това е най-малкия проблем.

Профил WWW

Аватар
Публикувано на: 02 Ное 2019 20:57

bulLshi7 написа:
Помня че на д3 ползвах някакви шейдъри в началото да го направят по тъмно и с повече контраст, които вършеха доста добра работа, така че си мисля че това е най-малкия проблем.

Определено.

Профил

Аватар
Публикувано на: 02 Ное 2019 23:39

Systems and features презентацията за Diablo 4: https://www.youtube.com/watch?v=e0CjbCt8kWw

Като цяло изглеждат горе-долу добре нещата, въпреки тоталната липса на stat система и опростяването на attack и defense stat-овете. Rune word-овете изглеждат по-интересно, отколкото ги представиха вчера и изглежда предишните руни, които бяха по скиловете в Diablo 3 се преместват като част от item affix-ите на легендарните item-и. И играта изглежда си е псевдо ММО.

Профил

Горд Пролетарий
Аватар
В момента играе: Serious Sam
Публикувано на: 03 Ное 2019 10:16

Sentry написа:
Валентин написа:

Пич, колкото и да ти е голяма точката, пак си в грешка. Цветовете не зависят от резолюцията. Diablo никога не е било сиво.

Иначе да, очевидно може да се мине с reshade, но ако трябва да се мине с reshade за да изглежда като диабло игра, значи някъде Blizzard са сбъркали.

Мисля, че има в предвид това, че по-ниската резолюция е предразполагала към по-ярки цветове, за по-лесно разграничаване на границите на отделните обекти. Което в наши дни не е проблем и затова не е задължително да се използват ярки цветове. (поне аз така го разбирам).

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 03 Ное 2019 10:54

Точно това има предвид и е напълно прав. Сентри пак нещо се заяжда... :)

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 03 Ное 2019 11:42

Да бе, и първите телевизори на резолюция 480i като са били черно-бели е предполагала ярки цветове, нали? Преди да излезе Diablo 2 имахме Nocture, Nightmare Creatures, Silent Hill 1, всичките с притъпени цветове и ниска резолюция. Да не би да е имало проблем там да различаваме границите на различните обекти? Не. На edit-натия screenshot от Diablo 2 се вижда всичко доста ясно и целия аргумент с това как цветовете били там за да се различат по-ясно обектите отива по дяволите.

Стига с тези глупости, цветовете са притъпени, както никога не са били претъпени преди в поредиацата и това се дължи на прекалена реакция към стила на 3. На някои им харесва всичко да е сиво и това е ОК, но да се твърди, че тази цветова гама е връщане към основите на серията е просто невярно - Diablo винаги е била много цветна игра. Да се твърди, че ти трябват притъпени цветове за да изглежда играта тъмна/готическа също е глупост - да не би Doom да има притъпени цветове? Или Path of Exile? Или Resident Evil 2 от миналта година?

А ти какво се обаждаш бе, Императоре? Не можете да приемете различно мнение от вашето и се заяждате и като ви отговоря и после аз съм се бил заяждал. Опитвам се да коментирам някакви смислени неща по играта, ама не - butthurt бригадата, че някой харесва каквото те харесват, не ме оставя намира. Ей, детски изпълнения.

Профил

Аватар
Публикувано на: 03 Ное 2019 14:21

Не е това, Сентри. Ти си вечен киселяк, ловиш се за някакви несъществени неща, оставяш впечатлението, че не си ебал от години и си генерално недоволен от живота. Вечната контра за абсолютни тъпотии и по-важното - вечната контра на места, където няма нужда от контра.

То да беше просто да влизаш да си изказваш мнението, ок, ма не знам стараеш ли се или ти идитва от някакъв вътрешен талант да бъдеш толкова неприятен. Още преди повече от десет години при първите ми постове във форума си те спомням как ентусиазирано си "изказваше мнението", което подозрително много приличаше на някакъв опит да се изсереш върху чуждия ентусиазъм :lol:

Така че аре недей ти игра сега на обиден, че на хората им е през кура за киселото ти мнение, което "просто си споделял".

Факт е, че визуално Diablo 4 изглежда много добре, особено за толкова ранна версия, факт е, че ще изглежда по-добре на релийз. Цветовата гама може да не е връщане към основите на Diablo сама по себе си, но това, което в съвременни условия се постига чрез нея и тона, който задава, е точно такова връщане. Diablo 2 може да е била игра с много цветове, но това никога не е правило визията ѝ по-малко "мрачна". Тва е, братленце, оттам нататък колкото и да се обясняваш, все тая.

Бътхърт бригада вика. Ти да не бътхъртна нещо, че си сам в това да говориш тъпотии в момента?

- Алминатора

"напарфюмиран печен ебач"
- моторолката

Профил

Аватар
Публикувано на: 03 Ное 2019 14:48

Между другото, Сентри винаги ще го помня като човекът, който винаги критикува игри и филми, които... не е гледал/играл още :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 03 Ное 2019 15:17

Ми момчета, трудно ще ви е да го чуете, но хората имат различни вкусове за нещата и понякога няма да са съгласни с вас и ще имат негативно мнение за нещо, което харесвате. Ако почнете да се заяждате за това, не се учудвайте, че ще спорят с вас. Ако ентусиазма ви овяхва толкова бързо - tough luck. В конкретния случай не съм казал нищо лошо за играта, освен, че цветовете са размити и не ми харесва, ама не може да оставите човек да не му харесва нещо, ей :D

Гипо, интересно ми е какво точно имаш предвид. Айде, за игри може да критикувам нещо на база trailer/gameplay footage и сравнение с други неща, но за филми специално не мисля, че съм говорил много въобще, камо ли пък да критикувам нещо, което не съм гледал.

Профил

Цар
Аватар
Публикувано на: 03 Ное 2019 15:21

Маце Борко написа:
Не е това, Сентри. Ти си вечен киселяк, ловиш се за някакви несъществени неща, оставяш впечатлението, че не си ебал от години и си генерално недоволен от живота. Вечната контра за абсолютни тъпотии и по-важното - вечната контра на места, където няма нужда от контра.

То да беше просто да влизаш да си изказваш мнението, ок, ма не знам стараеш ли се или ти идитва от някакъв вътрешен талант да бъдеш толкова неприятен. Още преди повече от десет години при първите ми постове във форума си те спомням как ентусиазирано си "изказваше мнението", което подозрително много приличаше на някакъв опит да се изсереш върху чуждия ентусиазъм :lol:

Така че аре недей ти игра сега на обиден, че на хората им е през кура за киселото ти мнение, което "просто си споделял".

Факт е, че визуално Diablo 4 изглежда много добре, особено за толкова ранна версия, факт е, че ще изглежда по-добре на релийз. Цветовата гама може да не е връщане към основите на Diablo сама по себе си, но това, което в съвременни условия се постига чрез нея и тона, който задава, е точно такова връщане. Diablo 2 може да е била игра с много цветове, но това никога не е правило визията ѝ по-малко "мрачна". Тва е, братленце, оттам нататък колкото и да се обясняваш, все тая.

Бътхърт бригада вика. Ти да не бътхъртна нещо, че си сам в това да говориш тъпотии в момента?

Точно за това си говорим, но не исках после да слушам че съм правeл казуса ad hominem - няма какво да се лъжем, човека има абсолютната тенденция с противоречивите си мнения да се изтъква като много еджи, но в същността си наистина е просто ебати киселяка. А за конкретния случай направо сякаш се прави на малоумен и не може да разбере че артистичното изразяване на някакво усещане не се състои изключително в неотменното буквално придържане към някакви мними канони уж положени от предишните заглавия от поредицата. Ограниченията на графичния енджин в Диабло 1 и 2 са очевидни, като това че са използвали повишен контраст на определени елементи от интерфейса за да привличат вниманието към доста неясните и така или иначе образи може и за времето си да е било напълно в реда на нещата, но сега изглежда просто нелепо. И впрочем макар и реално изобщо да не става въпрос за това, гамата в Диабло 1 е супер убита и крещящо ярките цветове на колбите на фона на сивите пейзажи изглеждат просто смешно и трябва да съм абсолютно малоумен за да си мисля че моля ти се точно това е което определя франчайза. :lol: :roll:

Ебати жалкия опит :arrow:

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 03 Ное 2019 16:00

Ограниченията в engine-а на Diablo 1 и 2 се изразяват в резолюция, която е напълно стандартна за времето, в което излизат, а не в цветова гама. Цветовете са избор на база артистична визия, а не техническо ограничение.

Всеки е свободен да харесва или да не харесва даден стил, обаче ми се говорят тъпотии от рода на "Ама нали все пак ти е ясно, че става въпрос за Диабло, а не за Kurtzpel", когато просто мнение, с което не си съгаслен. И после ми се правиш на света вода ненапита. Ако не се бяхте заяждали въобще нямаше да се чуе нещо за art стила в темата освен "Прекалено измити цветове, липса на контраст. Детайлите са добри, но липсата на цвят убива всичко." Обаче някой като се опита да ми сере на главата не го оставям да го прави.

И да, в момента се защитавам от лични нападки, което въобще не е по темата и се извинявам на всички, които искат просто да коментират събитието и игрите в него.

P.S. О, btw, да, онлайн съм задник, ама не съм единствения.

Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Публикувано на: 03 Ное 2019 21:46

бях скептичен от геймплей трейлъра, но играта се очертава да е солидна :D

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...

Профил WWW

Публикувано на: 04 Ное 2019 00:05

Както споменах и преди, дори и аз, който не съм фен на арпг-тата, съм впечатлен от д4. Проблема е, че показанот е яко сега, а какво ще е през 2023.....не се знае.

Профил

Аватар
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Публикувано на: 04 Ное 2019 16:36

Какво мислите за извинението на J. Allen Brack?
Беше ли достатъчно?
Аз не мисля, че хората биха били доволни, освен ако изказването му не беше нещо от рода на "F**k the Chinese Government etc...", което той не може да си позволи.

PCGamer успяха да направят кратко интервю с него, в което има няколко уточнения:
https://www.pcgamer.com/blizzard-presid ... ntroversy/

Профил Skype

Публикувано на: 04 Ное 2019 23:02

Аз мисля, че политиката въобще няма място в гейминга.

Профил

Аватар
Публикувано на: 20 Фев 2020 08:18

ооопппп-ааааа....

какво става тук???

:!: :!: :!:

:o :o :o

----

Слочаеност че всичко това "слочаено" се появява точно сега, в този кризисен за Близърд момент? :o

Не мисла.

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com