Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Цар
Аватар
Заглавие: Re: Пак ще се срещнем след Х години...
Публикувано на: 12 Апр 2019 13:01

Императора написа:
Сякаш някой върви назад и ми е трие постовете, в които казвам смислени и точни неща? :?

Точно това се случва

Профил Skype

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Публикувано на: 18 Апр 2019 00:12

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...

Профил WWW

Аватар
Публикувано на: 08 Юни 2019 23:19

покрай това че наскоро беше бален сезон се сетих за още един куриоз от училищните години, но преди да стигнем до него, нещо като въпрос:

Бе аз ли съм или последните години явлението "Клаксоните атакуват!!!" покрай балове изчезна?
Не знам дали хората вече не са такива селяни или трафикът в София наистина достигна размери, в които е трудно да се забележат конвоите от абитуриенти, но за мен е факт че от едно 4-5 години явлението заглъхна и дори изчезна.

Така, а сега куриозният момент от даскало...

От нашият гимназиален випуск около 15ина - 20 души (от випуск от около 120), отидоха на бала сингъл, както момичета, така и момчета, и не беше поради количествен дисбаланс между половете. Просто така.

За мен това тогава не беше нещо странно, но когато през годините се е отваряла приказка за баловете, когато съм споделял този факт с разни хора, ей така между другото, съм срещал невярване, или потрес че изобщо е било възможно ДОРИ ЕДИН човек да остане без партньор.

та... кво става тука? :)
Пак ли само моето даскало е било в джаза? :lol:

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Аватар
В момента играе: League of Legends
Публикувано на: 09 Юни 2019 11:02

В моето даскало също не всички бяха разделени по двойки. Аз обаче си имах :D

Профил ICQ

Аватар
Публикувано на: 10 Юни 2019 09:00

Аз пък не видях тая простотия с балловете да е намаляла. Гледам сума ти му лъскави лимузини, дето струват поне колкото два апартамента в някое софийско панелно гето, човек да си помисли че има някакъв събор на милионерите. Това докато не се смъкне черното стъкло на лъскавия мерцедес и зад него не се появи мангал-келеш с розова тениска който брои до 12 на фона на някакви ориенталски ритми :D

Тия неща по моето време или поне в моето село ги нямаше :D .

Профил

Аватар
Публикувано на: 10 Юни 2019 12:17

ма тва в софето или в сливката? :o

Профил

Аватар
Публикувано на: 11 Юни 2019 14:12

Волтаж, не знам с какви хора говориш и на базата на реакциите на какви хора точно ни ги задаваш тия въпроси, но ще направя една дедукция и ще ти кажа, че най-вероятно са олигофрени, социално по-скопени от тебе и е време да потърсиш нови познати, щото просто не знам вече.

- Алминатора

Профил

Аватар
Публикувано на: 11 Юни 2019 14:21

Императора написа:
ма тва в софето или в сливката? :o

Е софето, де другаде :D .
Ама и в Русе и във Варна като съм бил преди години е същата работа общо взето.

п.п Нали казах че в моето село такива неща няма, ние от дълбоката провинция сме бедни, прости селяни - комунисти и не можем да си позволим нещата които за столичния хайлайф са като даденост без да отидем поне един сезон у Англия да берем ягоди :D .

Профил

Аватар
Публикувано на: 11 Юни 2019 16:05

@Морко -- не съм сигурен че те разбрах добре. Просто исках да изтъкна интересни разлики в израстването и произлизащите от тях разлики във възприятията.

Профил

Аватар
Публикувано на: 21 Авг 2019 18:52

темата рязко прогресира към студентските години.

Що за съквартиранти и състуденти имахте?
Такива, с които се установява истински Bro Code и всичко е 6?
Такива, с които спазвате умерена, но все пак уважителна дистанция и пак са били г/д ОК нещата?
Такива, с които изобщо не сте общували и сте се засичали най-много в кухнята или за здрасти/чао?
Такива, с които не се понасяхте и имаше активна вражда?

нещо друго?

Гледайки назад, с едно-две изключения, всичките ми съквартиранти и по-специално българите се случваха да са някакви изроди :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 30 Авг 2019 15:30

Императора написа:
Гледайки назад, с едно-две изключения, всичките ми съквартиранти и по-специално българите се случваха да са някакви изроди :lol:

Ето само няколко историйки, които да демонстрират какво имам предвид:

* Съквартирант, който периодично си правеше няколкочасови скайп сесийки с цялата рода.
От родители до втори братовчеди. Наведнъж. Подред. Без спирка. :D
Като от време на време ги примесваше с ежедневен разговор с шефа му в българия, с който заедно движеха някакви неща.

Накрая като приключва с мъчението и некъв вика "Ох, супер, чувствам се добре!"

А аз до него през цялото това време УЧА и РАБОТЯ, да му еба майката... :x :x :x

кълна се, дори имаше момент, в който си говореха за някакви ЗЕМИ и РАКИИ :lol: :lol: :lol:

--веднъж го питам: "Пич, сигурен ли си че ще си минеш годината като хората, предвид всичките останали шитни, с които се занимаваш?"
той типично по български си знаеше неговото.
накрая му се наложи да повтаря 1-2 изпита, което за първа година IT е УНИЗИТЕЛНО. :lol:

---

* Пак тоя герой -- Веднъж ни беше дошла значително по-висока сметка за ток.

Моето предложение: Най-вероятно е станала грешка от страна на компанията ИЛИ някой път без да сме искали сме били пуснали устройството за нагряване на душа включено за по-дълго от необходимото.
Във всеки случай, нека изчакаме пълната фактура или се свържем с компанията.
Естествено се оказах прав АЗ -- беше второто.

НЕГОВОТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Дай вместо да се къпем 3-4 пъти в седмицата да се къпем само по веднъж седмично, за по 3 минути. :shock: :shock: :shock:

естествено така и не приложихме "гениалната" му идея на практика, тъй като както вече казах, оказах се ПРАВ (неееее, сериозно??? :lol:) за причината за високата сметка и просто по-нататък предприехме да сме по-внимателни с нагревателя.
Но самият факт че на него изобщо му беше ХРУМНАЛА подобна изродщина би трябвало да е достатъчен за целта на демонстрацията. :lol:

---

* Друг герой, но от същата компания, който всеки път като се влизаше в стаята му пахнеше на УМРЯЛО.
Не съм сигурен за кое от тези три неща -- душ / проветряване / дезодорант -- това момче не беше чувало, но бих се изненадал ако в момента е все още жив и в добро здраве, предвид начина му на живот и навиците му тогава.

забележете че дори не беше пушач (на каквото и да било), с каквито също съм съжителствал, в период, в който аз самият не пушех, и при тях определено беше по-приятно.
Поне с този не съжителствах, а просто беше познат, на който от време на време гостувахме.

---

та да, с някакви ей такива типажи ми се налагаше да съжителствам и общувам в продължение на 3-4 години.

п.п. и имайте предвид че това бяха някакви хора на ~22 години.
Естествено когато съм се опитвал да го играя дружелюбен съветник по засегнатите въпроси, предизвиквах само агресия и отблъскване.
Явно ментално все още тъкмо са навлизали в пубертета. :arrow:

Профил

Аватар
Публикувано на: 02 Сеп 2019 21:17

Аре бе, никой ли няма интересни истории от студентското съквартирантство, независимо какви? :D

ето още от мен:

* това е пак героят от първите две истории от предния пост
(който между другото, заедно с другия от предния пост, бяха сред онези четирима герои, за които разправях преди, които си мъкнеха всичкото дисаги в градския транспорт :lol: )

По едно време ми беше станало традиция да закусвам филии с Нутела. Държах си буркана върху кухненския плот.
Веднъж се прибирам и гледам нутелата я нема на плота, он я турѝл В ХЛАДИЛНИКА ?!?!

Питам го: "Защо си ми сложил буркана с Нутела в хладилника?"
Оня ми вика: "Ми аз мислих че по принцип е редно да се държи там."

...

:|

начи... трудно ми е да го опиша...
няма "Може ли?", няма каквато и да е комуникация с мен или предаване на информация относно негово действие касаещо МОЯ вещ...
няма не само елементарно възпитание, но и ЗАМИСЛЯНЕ или РАЗСЪЖДАВАНЕ.

после ми се наложи специално да ПУСКАМ ПАРНОТО (а всичко това става пролетта) за да мога да нагрея буркана, та да се омекоти нутелата вътре, щото иначе трябваше да чакам с дни, докато омекне сама. :x

да му еба майката.... по-добре УБИЙ ЧОВЕК и лежѝ в затвора заради това,
отколкото да си толкова. безмозъчно. ТЪП. :x
Сериозно го твърдя.

---

* това е съвсем отделен герой от всички досега, но все така един типичен българин. :D

Последната ми година в унито за кратко съжителствах с две мочмета, едното от които просто обожаваше да го играе големиО ШЕФ на квартирата и често му избиваше на някакви ненормални power trip комплекси, макар че той самият едва ли го осъзнаваше; просто такъв му беше характера, правеше го напълно неосъзнато.

Веднъж същият тоз герой нахлува в стаята ми и ме събужда... В ДВА ЧАСА СУТРИНТА.

он: Пич, взел си ми стъклената купа, става ли да ми я върнеш?
аз: Но тази купа е абсолютно същата като останалите 5, които са в шкафа в кухнята, от който я взех. И никъде не пише че е твоя???
он: Нищо, върнѝ ми я.
аз: ... ми ок. Ето.

Оня си излезе без да каже нищо. Няма "Извинявай че те будя", няма "съжалявам че за такова нещо...", няма "Трябваше да си маркирам купата..."

И до ден днешен му се чудя дали наистина си я считаше за "негова", или просто беше решил че ще е много забавно да събудиш спящ човек по никое време за някаква дреболия.
И имайте предвид че тва беше човек на 25 години, а не на 15, да му еба майката. :x

Профил

Публикувано на: 03 Сеп 2019 00:27

Императора написа:
Аре бе, никой ли няма интересни истории от студентското съквартирантство, независимо какви? :D

За добро или зло не ми се е налагало да имам студентско съквартирантство, тъй като съм от София и чуех в София. Ползата е, че такива истории каляват характера.

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 03 Сеп 2019 11:32

Der Meister написа:
Ползата е, че такива истории каляват характера.

"Каляват характера" по такъв начин, че занапред да нямам абсолютно никакво желание за съжителство или съвместна работа с българи. :lol: :lol: :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 08 Сеп 2019 23:25

Императора написа:
* Съквартирант, който периодично си правеше няколкочасови скайп сесийки с цялата рода.
От родители до втори братовчеди. Наведнъж. Подред. Без спирка. :D
Като от време на време ги примесваше с ежедневен разговор с шефа му в българия, с който заедно движеха някакви неща.

Само да уточня, тъй като така представена историята може да не звучи достатъчно скандално:

Всичко това тоз го правеше БЕЗ СЛУШАЛКИ, демек разговора с комшовците и брат'чедите от дОма се чуваше целият от спийкърите на лаптопа му. :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 29 Сеп 2019 21:12

така... момци, вижте сега...

Ако мълчанието ви е обяснено с това че вие разпознавате самите себе си в някои от тези истории, това е изцяло ВАШ проблем, не мой... :)

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com