Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 30 Сеп 2018 18:00

Валентин I написа:
Маце Борко написа:
Изсра се върху единствената нормална тема във форума от години. Добра работа, Волтаж.

Е какво ѝ е толкова доброто, по-скоро ключовото тук е че блудният син Рико отново е сред нас. Това разбира се е похвално и супер, но в същността си темата "Има ли още живи?" - "Не." просто няма как да е добра тема, предвид че само ни напомня за неизбежно задаващия се крах на залязващата ни общност. :lol:

btw от 4-5 години, когато и да намина, си пишете, че форума умира, пък се не, та не. И g2h.pestilence няма да го бутне :)

Профил

Аватар
Публикувано на: 30 Сеп 2018 18:22

d4rk.1nside написа:
И g2h.pestilence няма да го бутне :)

когато си прав, прав си! :)

и бтв, особено поласкан съм от това, че се обръщаш към мен с този прякор... :oops: :oops: :oops:

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Цар
Аватар
Публикувано на: 30 Сеп 2018 20:15

d4rk.1nside написа:
Валентин I написа:
Маце Борко написа:
Изсра се върху единствената нормална тема във форума от години. Добра работа, Волтаж.

Е какво ѝ е толкова доброто, по-скоро ключовото тук е че блудният син Рико отново е сред нас. Това разбира се е похвално и супер, но в същността си темата "Има ли още живи?" - "Не." просто няма как да е добра тема, предвид че само ни напомня за неизбежно задаващия се крах на залязващата ни общност. :lol:

btw от 4-5 години, когато и да намина, си пишете, че форума умира, пък се не, та не. И g2h.pestilence няма да го бутне :)

Е ти като наминеш не виждаш ли че трима-четирима души пишат в тоя форум. :lol:

Профил Skype

Публикувано на: 30 Сеп 2018 21:54

Валентин I написа:
d4rk.1nside написа:
Валентин I написа:

Факт, ама като цяло има още едни 20-30 дет си лъркват явно, виж как и ти се появи изведнъж ;)

Профил

Дидко Бандитко
Аватар
В момента играе: Dota 2 beta
Публикувано на: 30 Сеп 2018 22:15

Здрасти и от мене, аз напоследък спрях да поствам, щото все по-често забравям, но все пак влизам да проверя за какво се карате всяка седмица :*

Здрасти и на появилите се в тая тема и на Рико, и стискам палци брат всичко да е наред

Иначе аз точно съвсем наскоро си бях поиграл да проуча как седят нещата с жилище на кредит и малко ми призля, и май ще поизчакам поне до 30-така, за да събера сили, кураж и още малко сигурност в работата i guess

[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D

Профил

Цар
Аватар
Публикувано на: 01 Окт 2018 09:38

d4rk.1nside написа:
Валентин I написа:
d4rk.1nside написа:

Факт, ама като цяло има още едни 20-30 дет си лъркват явно, виж как и ти се появи изведнъж ;)

Е аз съм тук всеки ден :arrow:

Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
В момента играе: Serious Sam
Публикувано на: 01 Окт 2018 09:41

Прави ми впечатление, че iddqd скоро не е влизал. :(

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 01 Окт 2018 11:05

Валентин I написа:
d4rk.1nside написа:

като се замисля, всъщност това западане и опразване във форума в последно време е напълно логично и дори очаквано.
Всичко което е имало да се обсъжда в миналото, което ни е вълнувало и ни е било интересно, докато сме били все още подрастващи и израстващи, и податливи на силни вглъбявания и обсесии индивиди, вече е било обсъждано и изказвано сигурно сто пъти.

А и освен това Светът като цяло навлиза в един такъв доста особен период, в който липсва строго определен "Цайтгайст", за който да се захванат и да се конкретизират и стабилизират хората.

Замислете се:
Войната (почти) свърши
Златната Ера на ТВ-сериалите свърши
Америка избра Доналд Тръмп за Президент и последиците от това са все още неясни, освен че Светът отсега нататък ще е коренно различно място.

Има някакво... увисване... във времето, в неговия дух, в Цайтгайста.
Протичат, или по-скоро не протичат политически и социални процеси, от които засега все още не може да се върже дикиш, за който да се захване човек и да подкара по някаква конкретна линия.

Та... от гледна точка на всичко това липсват и теми, за които човек да се захване и да започне да обсъжда сериозно...

Spoiler for :
може би трябва да ги... създадем ;]

P.S. Разбира се човек винаги може да се излъже с това да... работи, което аз лично в кенеф като българия не смятам да предприемам в скоро време. :lol: :lol: :lol:

Профил

Дидко Бандитко
Аватар
В момента играе: Dota 2 beta
Публикувано на: 01 Окт 2018 11:55

Цитат:
Всичко което е имало да се обсъжда в миналото, което ни е вълнувало и ни е било интересно, докато сме били все още подрастващи и израстващи, и податливи на силни вглъбявания и обсесии индивиди, вече е било обсъждано и изказвано сигурно сто пъти.

Донякъде си прав, но имай предвид, че като бяхме малки, освен игрите, първо обсъждахме кандидастването в 7 клас, после кандидатстването по университети, после завършванията (а междувременно и какво се случва с животите ни) и сега съвсем нормално е да обсъждаме следващите актуални тематики - работа, семейства, глупости, кой накъде гледа напред в живота си. Разликата е, че 1. вече нямаме толкова много време и 2. докато предните теми, крепящи форума са били задължителни за всички (образование напр.), то сега всеки е на много по-различен етап от живота си и трудно намираме обща приказка за тия неща. Затова остават отново игрите (силно намалели) и някакви попкултурни и политически теми...

[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 01 Окт 2018 16:23

denik написа:
сега всеки е на много по-различен етап от живота си и трудно намираме обща приказка за тия неща. Затова остават отново игрите (силно намалели) и някакви попкултурни и политически теми...

Да, точно така е.

Самият факт че дискутирането на... ФУТБОЛ ... :lol: :lol: :lol:
...отново стана актуална тема във форума,
и то дори такава в която АЗ участвам,

съвсем ясно индикира че сме одъртели, вече едва ли не разплули се пред телевизора или монотонно забили в някой друг коловоз на злободневието.

Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Публикувано на: 01 Окт 2018 17:52

Проблемът е, че я няма пълноценната гейминг медия, която да привлича нови хора, затова останахме няколко души. :D

Профил Skype

Публикувано на: 01 Окт 2018 21:52

Бе колкото и клиширано да звучи, основния "проблем" си е, че вече не сме на 15, а на 30 и нямаме толкова време :D Аз лично си влизам 1-2 пъти седмично ама като няма интересни дискусии, няма какво да пиша.

Профил Skype

Аватар
В момента играе: ❚█══█❚
Публикувано на: 02 Окт 2018 00:07

i kato si na 30
ne tochno de
vremeto ti se izpari pristoooo
mejdu biri i koncerti
:lol: :lol: :lol: :lol:

Профил

Публикувано на: 02 Окт 2018 10:34

Не визирах конкретно себе си, а форумната общност като цяло :D В общия случай, един работещ човек има доста по-малко свободно време от един ученик/студент, така че не виждам нищо чудно в това, че форума пустее. По принцип, свободно време винаги може да се намери, но когато е ограничено, си правиш сметка кое е с приоритет. Дали ще са концерти и бири или нещо друго, всеки си преценява, но явно при повечето не е писане във форум за игри :D

Профил Skype

Публикувано на: 02 Окт 2018 11:49

Аз искам да знам какво ми стана със стария акаунт, Serious Sam ? :D

Също така да докладвам, че не можах да се регистрирам отново - така и не получавах никакви мейли за потвърждение , независимо на коя поща пробвам. Накрая друг човек ми направи този акаунт и при него явно е сработило. :D

И в тоя ред на мисли, представям си колко идиотско би било ако се окаже че има проблем с регистрацията на нови потребители от години, а в същото време си седим тук и се чудим що форума умрел. :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 02 Окт 2018 12:19

vanmx2 написа:
Също така да докладвам, че не можах да се регистрирам отново - така и не получавах никакви мейли за потвърждение , независимо на коя поща пробвам. Накрая друг човек ми направи този акаунт и при него явно е сработило. :D

Толкова е ясно...
ISP ban.

Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Публикувано на: 02 Окт 2018 12:31

Vanmx не помня да съм го банирал. :D Довечера ще разровя.

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 02 Окт 2018 17:42

Казусът му е много странен наистина.
Възможно е ISP-то му да е блокирало достъпа до сайта, макар че това не обяснява как изобщо е стигнал до регистрационната форма.

Друг вариант е ISP-то му все още да не е "подписало"/приело този последния протокол за следене на интернет данните, който започна да се въвежда задължително преди около половин година.

Профил

Публикувано на: 02 Окт 2018 19:38

Казусът е че нещата са безобразно бъгави и занемарени, правени от някакви тийнове след чалга запой и половин час гледане на туториъли в youtube. Ама ми е интересно все пак да чуя имам ли бан. ? :D

Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Публикувано на: 02 Окт 2018 20:14

Нямаш бан, акаунта ти си е активен. Какво ти изписва на теб и какъв е бил проблемът?

Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com