Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Отново на футболна тематика, защото ми е скучно
Публикувано на: 02 Авг 2019 00:13

ЦСКАААААААААА!!!!!!

бахти мача, бахти нещото...

Профил

Аватар
Публикувано на: 15 Авг 2019 21:00

Жалко за ЦСКА. :(
Ако не беше този тъп червен картон, направох си биеха...

Да видим сега Локото какво ще сътвори, макар че интригата вече изглежда убита.

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 09 Сеп 2019 03:01

Моментът, в който си на последно място в групата си, въпреки че си с най-много мачове...

мдам... по-тъжно едва ли може да стане...

:lol: :lol: :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 20 Сеп 2019 00:04

ооооох, колко пари от черно тото ще се изкарат в тоя сезон на ЛЕ само!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Профил

Аватар
В момента играе: RL - worst game ever.
Публикувано на: 15 Окт 2019 10:21

Image

https://imgur.com/a/NPpP0FL

Въй въй въй...

Профил

Публикувано на: 16 Окт 2019 10:30

От цялата работа най-много се ядосах, че не изкараха отбора още преди края на първото полувреме и в национален ефир да поискат оставки. Сто пъти бих предпочел да има такъв световен скандал от колкото няколко дузина фена на софия запад да ни излагат по света.

Профил

Аватар
Публикувано на: 16 Окт 2019 10:37

Във връзка със случилото се на мача с Англия:

Императора написа:
2) някакво шефче продаващо хотдози до едно от училищата в района (по време на учебната година) най-нагло си проповядва фашизъм сред подрастващите ученици. То е супер нескопосано пропагиране - единственото, което може е да псува комунистите, че са виновни за всичко, и да хвали някакви мъртви крайнодесни лидери като Пиночет и Хитлер; но дечицата се връзват, щото все пак техникум е, налЕ. Некви се разхождат със свастики и всичко до един бръснати 0 номер, като хитлеровата младеж, с присъствието си натягат обстановката и гонят клиентелата на магазини, и отказват една позната да идва до София чрез автогарата, която е точно там.
Викам си, че така не може да продължава и отивам в местното РПУ. Там ме посреща някакъв възрастен часовой с избушал поглед и вид на алкохолик, който след като му обясних ситуацията ми отговаря с "ъ-ъ-ъ-ъ-ъ.... ама това дали е за нас...?". Ебати безполезника. Отказах се на момента.

Ако някой тогава ме беше послушал можеше и да не става тая свинщина на мача с Англия. Можеше по трибуните да има нормални фенове, които истински да подкрепят отбора. Можеше и да бием.

Явно обаче униформените точно в него момент са били прекалено заети да преджобват невръстни дечица за джойнт, или да лакират кубинките и пагоните си, за да изглеждат безупречно когато козируват на заплатодателите си милионери и корпорати. :D

Профил

Аватар
В момента играе: RL - worst game ever.
Публикувано на: 16 Окт 2019 16:51

Не мисля, че свастиките са незаконни у нас. А фаш прическите и слоганите със сигурност не са незаконни. Та човека може да е отрепка, но не е престъпник. Затова не е уместно да ходиш в полицията да го докладваш. Може да пробваш училищния директор, някаква родирелска организация към училището, кмета на района, т.н.
Различно е в Великобритания, където имат закони специфично за скандиране по стадионите. Те затова и толкова ни нападат, и се изненадват колко малко ни пука. Предполагат, че навсякъде има такива закони. Факта е, че в България има доста повече индивидуална свобода на словото (за разлика от свободата в медиите).

Профил

Аватар
Публикувано на: 16 Окт 2019 17:27

indigo написа:
А фаш слоганите със сигурност не са незаконни.

Дали? Имаме правист във форума, нека той се произнесе.

indigo написа:
Затова не е уместно да ходиш в полицията да го докладваш.

Бих го нарекъл просто предаване на информация за... нещо опасно, което има възможност да нарасне в прерасне в нещо още по-голямо и още по-опасно.

Нали знаеш че НСДАП партията навремето е тръгнала от сепарето на някаква кръчма?
Лека-полека -- така става. Затова се и счетох длъжен.
И както се вижда днес, явно съм бил прав -- видял съм семената в зародиша им, само че те не са били само тукашно явление, а цялостно за света.

п.п. А от Полицията е възможно и да са спретнали някаква проверка на ситуацията в училището, не мога да съм сигурен. Това че онзи ми реагира неентусиазирано не значи че не е предприел действия.

Профил

Аватар
В момента играе: PTSD simulator
Публикувано на: 16 Окт 2019 18:58

Ей, всички ли теми ще ги сливаме :lol: :lol: :lol:

Профил

Аватар
В момента играе: Футбол, ама навън
Публикувано на: 17 Окт 2019 18:14

Единственият извод в случая е, че каквото и да стане, българинът няма да е доволен. Като става дума за писане на "Пускай Преслава" и обиждане на националите, при положение, че те толкова си могат, всички се мобилизират. Но никой от наша страна не отбелязва, че Попов е ходил да успокоява обстановката и че поради диалога между играчите мачът беше завършен успешно. Все едно за наказанията, времето си тече и те ще заминат в историята. Сега, след години, Михайлов вероятно най-после ще се разкара. Въпреки това не виждам омразата по разни форуми да стихва. Кога ще разберем, че омразата само изяжда човека отвътре и няма никаква практическа стойност? Имам усещането, че който и да замести Боби, ще бъде руган по абсолютно същия начин, защото няма да успее да оправи футбола за месец или нещо такова. Вярно е, че тука футболът е безпорен господар сред спортовете, но според мен отношението трябва да е малко по-реалистично. Който дойде на власт трябва да бъде подкрепян с две ръце, два крака и всеки възможен билет (дали за първенството, дали за националите). Само тогава може да се говори за някаква промяна. Изключението е Лечков. Не заставам зад него.

Профил

Аватар
Публикувано на: 17 Окт 2019 18:39

newcomer написа:
Но никой от наша страна не отбелязва, че Попов е ходил да успокоява обстановката

Първо, отбеляза се. И от наша страна, и от тази на англичаните.
Второ, и по-важно -- всъщност никой не знае какво точно е правил Попов там. Може просто да се е извинявал за това колко зле играем, а не да им се е молел "понамалете малко расизма" или нещо такова. :D

Профил

Публикувано на: 21 Окт 2019 12:14

Много жалко за историческото величие на ЦСКА. Хубаво се оправдават с гол от засада, ама защо не вкараха поне два после? Направо да вадят отбора отново от А група и за пореден път да се почва на чисто, че така явно няма да стане. Титла и купа сигурно и тоя път няма да има, та поне в топ 3 да завършат сезона.

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com