Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Pokémon – General thread
Публикувано на: 04 Мар 2020 12:59

https://www.dnevnik.bg/sviat/2020/03/04 ... ome_layer2

Честит втори мандат на Тръмп!

Профил

Аватар
Публикувано на: 04 Мар 2020 17:29

The Arrow написа:
https://www.dnevnik.bg/sviat/2020/03/04/4036618_burni_sreshtu_baidun_kandidatite_na_demokratite_v/?ref=home_layer2

Честит втори мандат на Тръмп!

Тц.

Щеше да е "честит" само и единствено ако Килъри беше останала в играта.

Само че тя изпадна, а Бърни всъщност е доста мощен.

Ще видим.

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Публикувано на: 04 Мар 2020 17:50

Каква Килъри бе, тя изобщо не фигурира в тия избори.

Иначе Сандърс е явно наистина доста силен, но според мен е прекалено възрастен вече, за да е реално избираем.

Освен това, до преди два-три месеца бях почти напълно сигурен в преизбирането на Тръмп с оглед на сбирщината на демократите.

Но кризата с епидемията и това как Тръмп и администрацията му ще се справят на местно ниво, според мен ще е решаващият фактор за преизбирането му.

Профил

Аватар
Публикувано на: 04 Мар 2020 19:01

The Arrow написа:
Каква Килъри бе, тя изобщо не фигурира в тия избори.

Нали и аз това казвам.

The Arrow написа:
Сандърс е прекалено възрастен вече

Те всичките са ходещи мумии. :lol:

The Arrow написа:
Но кризата с епидемията и това как Тръмп и администрацията му ще се справят на местно ниво, според мен ще е решаващият фактор за преизбирането му.

Работата е там че в момента приоритет #1 за преобладаващото мнозинство американци е неравенството и безпътицата.

Това да използваш решение на проблем с епидемия, който така или иначе не е трябвало изобщо дори да възниква и особено да се разразява, като основнo отправно стъпало за политическата си кампания, при положение че said проблем дори не е в топ 3 на належащите за преобладаващото население грижи, звучи като доста отчаян, или по-скоро неинформиран ход.

Профил

Публикувано на: 04 Мар 2020 23:35

Обаче си мислех, че Блумбърг е единственият, който ще може да се опълчи на Тръмп, а какво стана - може би най-бързо отказалият се кандидат и най-много потрошени пари. :lol: :lol: :lol:

Профил

Аватар
В момента играе: PTSD simulator
Публикувано на: 05 Мар 2020 00:31

Бърни пак ще бъде изхвърлен като стара ръкавица от демократите, този път в полза на Блумбърг.
В момента няма никой от тяхната партия който да се опълчи на Тръмп.

Профил

Аватар
Публикувано на: 05 Мар 2020 01:41

The Arrow написа:
Обаче си мислех, че Блумбърг е единственият, който ще може да се опълчи на Тръмп

Зависи за какво "опълчване" говорим.

Като средства с които разполага, произлизащата от тях потенциална мощ на кампанията му и заявките му за власт? Абсолютно.

Като шанс да бъде избран? НИКАКЪВ.

Профил

Аватар
Публикувано на: 05 Мар 2020 18:11

препратка към поста ми от 9ти декември:

Императора написа:
Дори може да се каже че това затваряне и обръщане към авторитаризъм вече е започнало, като вече протичат процеси целящи да преразпределят хората в съответни групи и списъци, отреждайки им предначертана длъжност за предстоящата Война.

Така, сега... Тук има доста ключов момент, който ще ми е малко трудно да опиша, но все пак ще се пробвам....

Поради това че в страната все още функционират прекалено много "паралелни реалности", които биха застрашили описаното по-горе единство, от което тя ще има жизнена необходимост, е напълно възможно да се повтори сценарий подобен на този от 2013та с унищожаването и асимилирането на КТБ, в който 1-2 големи банки да бъдат съсипани, с цел тези "паралелни реалности", които биха могли да застрашат единната цел, посока и позиция на България да не могат да бъдат поддържани от съответните капитали, които стоят зад тях.

Разтуриха Lafka. Считам това за ход от именно такъв род.
Демек всичко става точно така както аз предрекох. :)

Профил

Публикувано на: 05 Мар 2020 20:37

Императора написа:
препратка към поста ми от 9ти декември:

Императора написа:
Дори може да се каже че това затваряне и обръщане към авторитаризъм вече е започнало, като вече протичат процеси целящи да преразпределят хората в съответни групи и списъци, отреждайки им предначертана длъжност за предстоящата Война.

Така, сега... Тук има доста ключов момент, който ще ми е малко трудно да опиша, но все пак ще се пробвам....

Поради това че в страната все още функционират прекалено много "паралелни реалности", които биха застрашили описаното по-горе единство, от което тя ще има жизнена необходимост, е напълно възможно да се повтори сценарий подобен на този от 2013та с унищожаването и асимилирането на КТБ, в който 1-2 големи банки да бъдат съсипани, с цел тези "паралелни реалности", които биха могли да застрашат единната цел, посока и позиция на България да не могат да бъдат поддържани от съответните капитали, които стоят зад тях.

Разтуриха Lafka. Считам това за ход от именно такъв род.
Демек всичко става точно така както аз предрекох. :)

Между другото, Лафка беше стартирана с кредити от КТБ. Аз лично се кефя. Иначе, кофтито е, че просто става дума за преразпределение (най-вероятно) и реално никой от задкулисието няма да изгуби кой знае какво.

Профил

Аватар
Публикувано на: 05 Мар 2020 23:33

Еми да, то всичко е навързано.

The Arrow написа:
просто става дума за преразпределение (най-вероятно) и реално никой от задкулисието няма да изгуби кой знае какво.

Именно.

Проблемите при "задкулисието" (а оттам и за народа и територията, което то контролира...) настъпват не от това че някой "губи" или "печели", дори да става дума за страшно много пари, защото тези пари така или иначе периодично се циклят все през едни и същи джобове.

Проблемът на задкулисието настъпва когато някой придобие достатъчно активи и позиции, чрез които да може да показва признаци на "цепене" от центъра, на кривване в посока различна от тази предначертана от колектива.

Точно тогава и Народът, и територията страдат най-много от тия задкулисни игри. :arrow:

Профил

Аватар
Публикувано на: 06 Мар 2020 01:38

Из една от последните речи на Сталин преди кончината Му:

Й. В. Джугашвили написа:
Сега след като Военните години приключиха и се установи една епоха на привиден траен мир, едно ново поколение партийни другари и другарки се издигнаха да я посрещнат...
И под тяхното ръководство, колкото повече се приближаваме до Комунизма, толкова повече Класовата борба ще се усили.

Почивай в мир, мили Вожде!

Вечен.

Профил

Аватар
Публикувано на: 10 Мар 2020 18:34

Наскоро се позаформи достатъчно политическо съдържание, което е достатъчно предвещаващо за нова Война, или поне сериозен военен сблъсък и конфликт.

Не мога да ви обяснявам надълго и широко, защото
1) тези неща са безкрайно далече от вас и
2) както вече стотици пъти е трябвало да се убедите, някои неща само Аз ги разбирам и мога да ги разчитам правилно.

Така че, за да ви е по-лесно ви улеснявам само с това, което ви е необходимо да знаете:

1) Ще са замесени глобалните Световни сили, поне тези от Западния Свят - САЩ, Русия, Турция и т.н.

2) Събитието (с главно С) може да се счете като продължение на Чумата, като част от изпълнение на бегла аналогия на Пророчеството за Апокалипсиса, така както е описано в последните глави от Новия Завет на Библията.
Както добре знаете, според това Пророчество, Краят на Света настъпва след пришествието на Четирите Конника на Апокалипсиса в тази последователност:

Чума -> Война -> Глад -> Смърт.

Чумата дойде. (визирам Коронавирусът разбира се)

Следва Войната.

---

Препоръчителен план на действие:

Евреите са зад всичко. Винаги. Така че аз тихичко ще си викам за тях.
Не шумно, защото не се знае какви хора може да има наоколо и някой може да не хареса това.

Но във всеки случай -- тихичко, кротичко, с доволна степен на прикритие и отричане, така че ако някой ме пита или ме конфронтира, да мога да се направя на ударен и че не знам за какво става въпрос -- винаги само и единствено Евреите! :)

Подсигурил съм се с аватара си и съм сигурен и уверен че нищо лошо няма да ми се случи. :)

Профил

Аватар
Публикувано на: 16 Мар 2020 12:15

Императора написа:
Наскоро се позаформи достатъчно политическо съдържание, което е достатъчно предвещаващо за нова Война, или поне сериозен военен сблъсък и конфликт.

Още:

30,000 U.S. Soldiers Sent into Europe

Цитат:
[O]ne category of U.S. citizens is exempted from [the rules imposed by the Coronavirus pandemic]: the 20,000 soldiers beginning to arrive from the United States in European ports and airports for the Defender Europe 20 exercise, the largest U.S. troop deployment in Europe in the last 25 years. Including those already present, about 30,000 U.S. troops will participate in April and May, flanked by 7,000 troops from 17 NATO member and partner countries, including Italy.

Профил

Аватар
Публикувано на: 25 Мар 2020 23:45

Императора написа:

Много скоро ще се придвижим към тази фаза.

Стойте си у вас и се правете на луди.

Като се постопли малко, може и в парка, да си поркате с бабите. :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 26 Мар 2020 13:16

^ п.п.

Image

Профил

Публикувано на: 14 Апр 2020 19:07

Очертава се демократско дуо Байдън/Сандърс през ноември. При цялото ми уважение към Бърни и възрастните хора като цяло (с изключение на Байдън, в този случай), но ми изглежда изключително смешно двама пенсионера да се кандидатират на една от най-важните длъжности в света.

Профил

Аватар
Публикувано на: 15 Апр 2020 09:11

The Arrow написа:
Очертава се демократско дуо Байдън/Сандърс през ноември.

Това през-вице дуото ли е, или ще се състезават един срещу друг на демократическите избори?

Профил

Публикувано на: 15 Апр 2020 12:12

Байдън официално е кандидата на демократите, а Сандърс го ендорсна. Голяма грешка според мен защото надали феновете му ще гласуват за Байдън. Иначе, има като спекулации дали Сандърс ще е вицето, но нищо официално още.

Леле, ебати ужаса...Тръмп колкото и глупости да е приказвал, не е падал на такова ниво.

Профил

Аватар
Публикувано на: 21 Апр 2020 01:20

Установило се е че причинителят на катастрофата, в която загина Милен Цветков, се пада син на Изпълнителния Директор на видно родно предприятие.

Опа! Сюжетът току що се задълбочи!

Сега това което ще се случи е че това мочме временно ще стане обществен враг №1.

Просветените, обаче, знаем че такива "инциденти" никак не са случайни.

Това, което всъщност се случи е че някой много удобно се е възползвал да отстрани два заека с един куршум.

Милен Цветков е знаел прекалено много за нещо, което предстои да се случи и вероятно е планирал да го разкрие, което е наложило превантивното му заглушаване,
докато на мочмето родителите са безбожно богати и се удава перфектната възможност да бъдат отръскани за някой и друг лев.

Класическа комбинация, родно Симеоновско производство. :!:

Профил

Аватар
Публикувано на: 24 Апр 2020 02:39

^ длъжен съм първо да направя лека поправка:

Императора написа:
Това, което всъщност се случи е че някой много удобно се е възползвал да отстрани два заека с един куршум.

Милен Цветков е знаел прекалено много за нещо, което предстои да се случи и вероятно е планирал да го разкрие, което е наложило превантивното му заглушаване,
докато на мочмето родителите са безбожно богати и се удава перфектната възможност да бъдат отръскани за някой и друг лев.

Класическа комбинация, родно Симеоновско производство. :!:

Комбинацията всъщност е тройна, не двойна --- защото сред темите, които бяха най-често засегнати в разразилата се след събитието медийна буря беше и тази за наркотиците.

Сега отново ще има вой против безобидните пафкатори, докато същевременно кой знае какви далавери ще се завъртят на границата покрай поредния бежански потоП, който ще заприижда в най-скоро време.

Просто поредният пирон във формулката за гнетене на населението, под чието изпитание сме подложени в момента.

и второ, леко уточнение:

Моля не ме мразете за това че изказвам нещата точно такива каквито са! И аз съм българин и в българия живея, и това не е било мой избор, нито е моя вина!

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com