Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 27 Апр 2020 17:21

vanmx написа:
Еми явно вземаш пари "назаем" и не ги връщаш, българска работа :D

И то не какви да е.

Ами сто (цифром: 100) лева.

Които за наш Сашко Паралийски явно са, цитирам:

Императора написа:
тия стотинки

К'во повече да кажем за наглостта и безочието на въпросния индивид. :lol: :lol: :lol:

"известно време след въпросния разговор"

Гарантирам че не е било ден, два, седмица, месец дори.

Гарантирам че си се правил на ударен с месеци, ако не и с година/и докато накрая не му е писнало на човека. И е в правото си. Защото дори стотинки да са, ти му ги дължиш. Длъжен си му.

Защото не си се замислил че за теб в тази ситуация може да са "стотинки"....

Но на него може да му трябват спешно и тези "стотинки " може да са решаващият фактор между това дали ще плати някоя сметка днес или ще яде.

Разбира се че не си се замислил, защото си егоистичен, нарцистичен гъз и с всеки следващ свой пост затвърждаваш това.

Българска работа indeed - най-вече от тебе. :lol:

Имах някакво съмнение че го правиш просто за тролежа, за да гледаш сеир и да видиш как хората ти се връзват.

Не, просто както писах в Дуум темата - ти си си такъв. Жалко, злобно човече. :)

Профил

Аватар
Публикувано на: 27 Апр 2020 17:22

vanmx написа:

Samoth написа:
Но на него може да му трябват спешно и тези "стотинки " може да са решаващият фактор между това дали ще плати някоя сметка днес или ще яде.

Еми явно не можете да четете внимателно и правилно. :D

българска работа.

Неееее??? Сериозно??? Аз да съм... ПРАВ ??? :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 27 Апр 2020 17:26

Императора написа:
vanmx написа:

Samoth написа:

Еми явно не можете да четете внимателно и правилно.

българска работа.

Явно не можеш да осъзнаваш написаното от другия след като го прочетеш.

Имаш ли някакъв довод че въпросния човек не му трябват тези 100 лева сега, на момента, спешно ?

"в момента имам някакви пари - не ми е проблем да помогна"

В момента в който ти ги е дал, не е имал проблем да помогне.

В следващ момент, може да е имал проблем. И да е разчитал на теб да му ги върнеш. Както си длъжен да направиш.

Профил

Аватар
Публикувано на: 27 Апр 2020 17:27

Научи се да четеш преди да пишеш бе, българчо.
колко пъти и в колко теми трябва да ти го напиша? :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 27 Апр 2020 17:33

Deflection at its finest.

Ясно ни е че няма какво да кажеш, спокойно.

Отивай обратно в ъгъла и нагъвай лепило, няма да те съдим, загубеняк. :lol:

Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Публикувано на: 27 Апр 2020 18:56

Само ще ти напомня какво беше написал ->

Цитат:
Не съм чувал тези легенди. Те сигурно затова са и легенди -- защото хем никой не ги е чувал, хем нямат нищо общо с реалността. :lol:

:D :D :D

Жалкарче малко, нали не били реалност, бе, кво скимтиш сега, псе такова.

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 00:22

Samoth написа:
Ясно ни е че няма какво да кажеш, спокойно.

Когато те призовавах да "четеш внимателно", визирах освен да се вгледаш в детайлите на "разговора", да се опиташ да схванеш и цялостната картинка на това, което всъщност се е разиграло.
Първото горе-долу се постара да го направиш, макар и не напълно, а второто - никак.

Така че се види че ще трябва да вадя пластелин. (Морко™) Демек, ще ти го обяснявам като на дете...

Най-напред нека те успокоя че всичките ти напъни за теоризиране за човек, когото не познаваш, са ненужни:
"Може би той...", "може да е...", "замислял ли си се че..." и т.н. еди-какво-си IF-ове веднага се обезсмислят от факта че все пак АЗ познавам (познаваХ) този ... човек :x ... , а ти - НЕ.

След това, стигаме до същината.
Ето малко опростено, но все пак хвърлящо добра светлина обяснение на какво всъщност наистина се разигра:

Този "приятел" явно е усетил временната ми финансова уязвимост и е решил да се възползва от нея, за да се изгаври с моментното ми нищетно съществуване.
Още от началото е бил планирал че ще процедира първо с оказване на "помощ", след което директно ще прескочи на стъпката със заплахите за издирването ми и физическата саморазправа, за да си вземе парите, които аз до него момент не му бях забавил особено; дори напротив - по някое време го бях уверил че все още помня жеста му и се надявам да мога да го върна в най-скоро време.

Просто леко забавление от страна на успешния на гърба на изпадналия в беда.
Просто поредната типично българска, психопатска работа.

И едно уточнение като за финал: Пръв той се обърна към мен с предложение, а не аз към него с молба. ;)

Сега стана ли ти ясно?

Ако не... еми... не знам какво да ти кажа...
Когато познах че косата ти е дълга и тъмна, но все пак сгреших за това че ползваш ластик... може би всъщност е трябвало да бъда ПРАВ. Може би наистина ти трябва един ластик/диадема/квото там, за да я приповдигнеш и пристегнеш, за да можеш да виждаш правилно това което е пред очите ти и което изобщо се разиграва около теб като цяло. ;)

---

Omega-x написа:
кво скимтиш сега, псе такова.

Ми... не знам? Кво скимтя? ... ? :D

и кви са тия "легенди"? Дай да ги чуем, да мога и аз да се посмея малко! :lol:

Давай, о човеко нарекъл ме "ненадежден длъжник", СЛЕД като се издължих по част от заема, който бях взел от теб, a при потърсването ти, за да те намеря и да ти върна остатъка, ти каза "няма нужда". :D

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 00:36

>ако мога, ще помогна
>били сме съотборници
>помагал си ми много пъти

За господин Сашко това всичко са, цитирам:

Императора написа:
и е решил да се възползва от нея, за да се изгаври с моментното ми нищетно съществуване.

Императора написа:
И едно уточнение като за финал: Пръв той се обърна към мен с предложение, а не аз към него с молба.

Ние няма как да знаем, защото удобно си изрязал разговора така че да ти подхожда на смотаният аргумент - а именно, че този човек е имал лоши намерения from the get go с всичките си действия. :wink:

Императора написа:
които аз до него момент не му бях забавил особено; дори напротив - по някое време го бях уверил че все още помня жеста му и се надявам да мога да го върна в най-скоро време.

Това също няма как да го знаем, а дори напротив, можем силно да се съмняваме - защото нямаше да се стигне до тук ако си имал някакви намерения да му ги връщаш. Просто човешката психология не работи по този начин, гарантирам от личен опит.

И накрая какво се оказва:

vanmx написа:

:lol: :lol: :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 00:47

Samoth написа:
За господин Сашко това всичко са, цитирам:
Императора написа:
и е решил да се възползва от нея, за да се изгаври с моментното ми нищетно съществуване.

Ами... да?

Просто добрият стар номер на посрещането на "добрия стар приятел" с привидно широка добродушна усмивка и разперени ръце, зад които всъщност се таи злонамереност.

Наистина ли трябва да ти го обяснявам? Наистина ли се роди вчера? :lol:

Samoth написа:
Ние няма как да знаем, защото удобно си изрязал разговора

Въх! Разконспирира ма!
Признавам че изрязах първите два реда, в които той е написал "Здравей!" и "Кажи колко ти трябват." !!

О не, ти ме разби на пух и прах! :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 01:04

Императора написа:
Ами... да?

Просто добрият стар номер на посрещането на "добрия стар приятел" с привидно широка добродушна усмивка и разперени ръце, зад които всъщност се таи намерението за причиняване на вреда.

Наистина ли трябва да ти го обяснявам? Наистина ли се роди вчера? :lol:

Ами не знам.

Началото на годината ми се случи доста бивш колега да ми пише, изпаднал в тежка финансова ситуация. Като казвам доста бивш, имай предвид че не съм имал контакт с този човек поне 3 години.

Заех му доста повече от 100 лева, именно защото имах възможност. Въпреки това му казах доста твърдо че сумата пари е голяма и ще си я търся в удобни за него срокове.

Човека ми ги върна доста по-рано. И даже ми се извини че ме е забавил, и ми благодари за оказаната помощ.

Не ми се е налагало да му търся адрес, да го заплашвам и да стигам до крайни мерки. Защото той ми беше длъжен.

И за разлика от теб, въпросният бивш колега явно е имал доста повече морал и си е мислил за това как и кога да ми върне дължимото.

tl;dr - изцяло ти си си виновен, българче малко. И като те гледам как пишеш и извърташ нещата така че ти да си жертва на някаква конспирация и зли помисли, ми става ясна цялата ситуация преди, по време на и след. :)

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 02:30

Императора написа:
Този "приятел" явно е усетил временната ми финансова уязвимост и е решил да се възползва от нея, за да се изгаври с моментното ми нищетно съществуване.
Още от началото е бил планирал че ще процедира първо с оказване на "помощ", след което директно ще прескочи на стъпката със заплахите за издирването ми и физическата саморазправа, за да си вземе парите, които аз до него момент не му бях забавил особено; дори напротив - по някое време го бях уверил че все още помня жеста му и се надявам да мога да го върна в най-скоро време.

Просто леко забавление от страна на успешния на гърба на изпадналия в беда.
Просто поредната типично българска, психопатска работа.

Сега стана ли ти ясно?

Да, стана ясно. Как не се сетихме - пак поредният психопат-българчо е пуснал в действие пъкления си план за да се гаври с теб онеправдания :D

Доста съм сигурен, че твоето състояние на духа е добре познато на науката като някакво психическо разстройство и съществуват начини за лесното му преодоляване. За жалост обаче надали осъзнаваш проблема. :o

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 16:05

Samoth написа:
...

Поради отсъствието на по-дълбоко сходство между историите ни от това че просто става дума за заети пари, не мога да счета разказа ти за нещо повече от тънка хвалба за никак незавидното ти материално състояние.

Можем само да те поздравим за него, въпреки че определено буди доста големи подозрения от наша страна предвид цялостното състояние на страната, в която живеем в момента, както и на населението, което я обитава.
Да те питаме от къде ти са парите е прекалено интимен въпрос, затова ще го пропуснем, и директно ще прескочим на съвета ни към теб:
Няма да си вечно на 23, и опеката от мама и тати в даден момент ще секне. :)

Така че:

Императора написа:
Ако не... еми... не знам какво да ти кажа...
Когато познах че косата ти е дълга и тъмна, но все пак сгреших за това че ползваш ластик... може би всъщност е трябвало да бъда ПРАВ.
Може би наистина ти трябва един ластик/диадема/квото там, за да я приповдигнеш и пристегнеш, за да можеш да виждаш правилно това което е пред очите ти и което изобщо се разиграва около теб като цяло. ;)

:arrow:

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 16:13

Императора написа:
Да те питаме от къде ти са парите е прекалено интимен въпрос, затова ще го пропуснем, и директно ще прескочим на съвета ни към теб:
Няма да си вечно на 23, и опеката от мама и тати в даден момент ще секне. :)

На 24 съм всъщност и отдавна (4 години) се издържам сам.

Казвам ти го за да не завиждаш че някои хора могат да си управляват парите кадърно, за разлика от теб. :lol: :lol:

Императора написа:
тънка хвалба за никак незавидното ти материално състояние.

И това идващо от човек, който явно доста честичко иска пари назаем от всякакви хора, и доста честичко явно не ги връща. :lol: :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 16:23

Samoth написа:
На 25 съм всъщност

23 или 25 -- все тая.*
Във всеки случай -- прекалено млад и зелен, и видял твърде малко от живота, за да можеш да говориш за каквото и да било.

Между другото ти казвам всичко това от опит и с най-искрена доброжелателност -- когато съм бил на твоите години е много вероятно и аз да съм се изцепвал с подобна глупост в даден момент както ти се изцепи току що.

Всъщност, пардон, поправка: Сигурно съм го правил за последно като съм бил някъде на 22.
После сигурно една година съм се чувствал тъпо и съм сърбал попара, след като съм осъзнал какъв гаф съм направил. :)

*edit: оп, пичът се едитна че е на 24, след като първо беше написал 25.
Брей, дори и възрастта му познах (почти!), без да го познавам наживо или да съм го виждал.
И то от раз, без дори да се замислям. Ей така, сякаш между другото го казах, и просто БЯХ ПРАВ.
То всичко ми е толкова очевидно, че не знам повече на къде може да е... :)
Искам си доживотното пенсиониране в удобните за мен условия и друго не ми трябва. :)

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 19:16

Императора написа:
*edit: оп, пичът се едитна че е на 24, след като първо беше написал 25.
Брей, дори и възрастта му познах (почти!), без да го познавам наживо или да съм го виждал.
И то от раз, без дори да се замислям. Ей така, сякаш между другото го казах, и просто БЯХ ПРАВ.
То всичко ми е толкова очевидно, че не знам повече на къде може да е... :)
Искам си доживотното пенсиониране в удобните за мен условия и друго не ми трябва. :)

кефи ме как го замлъкнах обаче. :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 19:54

Samoth написа:
Императора написа:
тънка хвалба за никак незавидното ти материално състояние.

И това идващо от човек, който явно доста честичко иска пари назаем от всякакви хора, и доста честичко явно не ги връща. :lol: :lol:

Още от тук темата за мен приключи.

Научи се да си управляваш парите, тогава имаш право да си помисляш да говориш по мой адрес и да ми правиш анализи.

Дотогава ще си седиш с амбициите за "доживотно пенсиониране в удобните за теб условия" и борчовете. :lol:

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 20:11

аз работя от 19-годишен и затуй съм такъв необуздан

колко пари са ми минали през ръцете ехее

и колко курви през кура също

ако ставаше нещо от вас и вас щях да съм наебал

ама аз тоя кур не съм го сякъл у гората

аааайде да ви еба майката насрана :arrow:

Абе принципно смятам, че харесвам жени, ама като ми заговориш в тая тежко хомоеротична тоналност, бих те шлевнал с кур през лицето и тебе, да еба. Или тва, или просто имам някаква недиагностицирана форма на корпофилия.

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 20:43

Samoth написа:
Научи се да си управляваш парите

Казваш тези думи на човек, който в училищните си години редовно е пропускал обядите/закуските си, но все пак е доживял до възрастта, на която е в момента.

Помисли пак преди да се изцепваш по подобен начин, казах ти го вече.

Всъщност... помисли изобщо. ЗАМИСЛИ СЕ, като цяло. :D

Samoth написа:
тогава имаш право да си помисляш да говориш по мой адрес и да ми правиш анализи.

Ти си ясен като бял ден, и това вече беше демонстрирано.
Защо изобщо е необходима "мисъл", "говорене" или каквото и да било изобщо усилие по твой адрес? :lol:

Samoth написа:
Дотогава ще си седиш с амбициите за "доживотно пенсиониране в удобните за теб условия"

Това не са "амбиции". Това са заслуги. ;)

Samoth написа:
Още от тук темата за мен приключи.

Когато ти избираш да вярваш във версия на реалността, която отсреща нагледно ти доказват че е погрешна, това "приключване на темата" се равнява на избор да живееш в делюзия.

Но.... ти все пак вече няколко пъти натърти че си утвърдил този избор, така че...
Успех, Samoth! ;]

---

Аз па избирам да се метна на нишката поета от Шефо, понеже ем слага край на лайнарщината започната от samoth, vanmx (рядко изпростяване от негова страна, надявам се че вече го е преосмислил!) и омежито,
ем има старшинство над всички нас и е редно да Го слушкаме! :!:

Kompoth написа:
и колко курви през кура също
ако ставаше нещо от вас и вас щях да съм наебал

Стефане, курви ли трябва да станем, за да се сдобием с честта? :oops:

и, бтв, като тангента на тая тема... аве, някой тук бил ли е с девственица? :o
Аз лично не съм, а като се замислям, всъщност дори нямам никакъв интерес в тази насока, ако тряа да съм честен. :idea: :arrow:

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 21:22

начи сметни колко е зле работата

щом трябва да вдигаш левел, за да станеш курва

казах айде :arrow:

Абе принципно смятам, че харесвам жени, ама като ми заговориш в тая тежко хомоеротична тоналност, бих те шлевнал с кур през лицето и тебе, да еба. Или тва, или просто имам някаква недиагностицирана форма на корпофилия.

Профил

Аватар
Публикувано на: 28 Апр 2020 22:06

Аз само с девственици съм бил, затова и ви се точа на форумните инселчета така :lol:

- Алминатора

"напарфюмиран печен ебач"
- моторолката

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com